تحقیقات محلی در بررسی صلاحیت ها مورد توجه جدی قرار گیرد

کرج - ایرنا - رییس هیات نظارت بر انتخابات استان البرز گفت: اعضای هیات اجرایی در بررسی صلاحیت ها تحقیق و دقت لازم را داشته باشند و به تحقیقات محلی اهمیت بدهند.

سیدرضا نورالهی روز سه شنبه  در جلسه ستاد انتخابات استان البرز افزود:  اعضاء هیات نظارت برانتخابات در محل ثبت نام کاندیداها حضور دارند بنابراین فرمانداران  مرکز حوزه انتخابیه همکاری لازم را داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه نامزدهای انتخاباتی نباید از امکانات دولتی استفاده کنند، ادامه داد: باید اقلام مورد نیاز هیات های نظارت تامین  و در برخورد با تخلفات انتخابات قاطعیت لازم وجود داشته باشد.

نورالهی تاکید کرد: اعضای هیات نظارت بر انتخابات البرز در بررسی صلاحیت ها دنبال اجرای مر قانون هستند و به تفکرات و نگرش های سیاسی کار ندارند.

وی خاطرنشان کرد:  نظارت شورای نگهبان استصوابی، عام است و غالب کشورهای جهان دارای چنین نظارتی هستند چرا که این وظیفه را قانون بر عهده شورای نگهبان گذاشته است .
رییس هیات نظارت بر انتخابات البرز ادامه داد: قانون انتخابات دارای اشکال است که باید اصلاح شود اما متاسفانه اراده ای برای اصلاح قانون وجود ندارد.
نورالهی با اشاره به اینکه کسانی که به عنوان معتمد معرفی می شوند باید معتدل و بی حاشیه باشند، گفت:هدف ما این است که با تعامل و برادری با هم کار کنیم.
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اسفندماه سالجاری برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =