۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۷
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83570101
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار یزد خواستار انسجام فعالیت‌های قرآنی شد

یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: یکی از نقدهایی که نسبت به فعالیت‌های فرهنگی وارد می‌شود، حرکت کند به سمت اولویت‌های نظام و استان است و دلیل اصلی آن نبود انسجام در این فعالیت‌هاست ، که توجه ویژه به آن باید در دستور کار نهادهای مربوطه قرار گیرد.

محمدعلی طالبی در آیین افتتاح موسسه حافظان و قاریان استان افزود: باید برای توفیق بیشتر در تحقق اهداف دینی و قرآنی برنامه ها به صورت مسنجم و منظم برگزار شود.

وی ادامه داد: راه اندازی موسسه های قرآنی الگویی برای رونق تشکل‌های مذهبی است و حرکتی ضروری و ارزشمندی در راستای اولویت‌های فرهنگی استان است.

استاندار یزد با اشاره به تدبیر جامعه قرآنی استان برای افتتاح خانه حافظان و قاریان بیان داشت: این نهاد مسائل مربوط به قاریان در استان را راهبری خواهد کرد.
به گزارش عصر سه شنبه روابط‌عمومی استانداری یزد ، طالبی با اشاره به رفع مشکل فضای فعالیت برای قاریان و حافظان قرآن از افراد و ارگان‌هایی که در تامین این فضا تلاش کردند و زیرساخت‌ها را برای رونق فعالیت‌های قاریان و حافظان قرآن فراهم کردند تشکر کرد .
وی ابراز امیدواری کرد که با حضور تمام دستگاه‌ها و همچنین سازمان‌های مردم نهاد در کنار یکدیگر شاهد فعالیت‌های اثرگذار در زمینه‌های دینی و ارزشی باشیم.

۱۲۰ موسسه قرآنی در استان یزد فعالیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =