دشمن دنبال ایجاد التهاب در انتخابات مجلس است

همدان- ایرنا- رییس‌کل دادگستری همدان گفت: دشمنان نظام اسلامی خود را برای ایجاد التهاب در انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال تجهیز و آماده می‌کنند.

محمدرضا عدالتخواه روز سه شنبه در همایش مشترک هیأت های نظارت استان همدان، شهرستان ها و بخش ها بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای شورای اسلامی بیان کرد: دشمنان با تغییر تاکتیک و استفاده از افراد ساده لوح یا مغرض بر طبل قومیت گرایی، ملیت گرایی، فرقه گرایی و موارد مشابه می کوبند تا در انتخابات التهاب آفرینی کنند.

وی به تبیین رویکرد مجموعه قضائی استان در انتخابات پیش رو پرداخت و افزود: باید تلاش مضاعفی از سوی مسئولان در پیش، حین و پس از انتخابات پیش بینی و اجرا شود تا بی تدبیری موجب بروز لطمه به وجهه نظام نشود.

رییس کل دادگستری همدان اظهار داشت: شعبه های تخصصی و ویژه به منظور رسیدگی خارج از نوبت و دقیق به جرائم انتخاباتی در تمامی حوزه های قضائی استان همدان تشکیل شده است.

عدالتخواه افزود: طبق گفته رییس قوه قضائیه، مجموعه‌های قضائی علاوه بر تعامل با مراجع نظارتی و اجرائی، تحت هیچ عنوان له یا علیه فردی موضع گیری نمی کنند و تنها منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر قانونمداری و تمامیت نظام را در نظر میگیرند.

وی درباره ناآرامی های اخیر گفت: ضدانقلاب پس از فتنه ۹۶ تمام ظرفیت و توان خود را برای تحرک در بهمن ماه ۹۷ گذاشته بود که به لحاظ نامناسب بودن شرایط، این آشوب ها را در سال ۹۸ در جریان افزایش قیمت بنزین تدارک دید.

رییس کل دادگستری همدان افزود: هسته‌های سلطنت طلب، منافقان و سرویس های امنیتی خارجی و معاند در این موضوع فعال شدند اما با هدایت داهیانه رهبر معظم انقلاب، مردم صف خود را از دشمنان و فتنه گران جدا کردند.

عدالتخواه ادامه داد: با بصیرت مردم مؤمن و متدین، برنامه های سه سالۀ دشمن برای ایجاد آشوب در کشور در ظرف ۴۸ ساعت شکست خورد.

استان همدان با ۱۰ شهرستان و هفت حوزه انتخابیه دارای ۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =