اغتشاشات توطئه برنامه‌ریزی شده دشمنان نظام بود

تهران- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: اغتشاشات و آشوبگری های اخیر در برخی نقاط کشور، توطئه برنامه ریزی شده و دقیق دشمنان قسم خورده نظام بود.

سید مرتضی بختیاری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ دشمنان نظام با راه اندازی اغتشاش توسط عده ای آشوبگر به دنبال ضربه زدن به اصل نظام بودند و نابودی زیرساخت های کشور از مهمترین دلایل این موضوع است.

وی تصریح کرد: حمله به دستگاه های دولتی و به آتش کشیدن نهادها و ادارات که متعلق به همه مردم است، چیزی جز یک برنامه ریزی برای ضربه زدن به نظام نیست که در این ارتباط حساب مردم از آشوبگران جداست.

بختیاری افزود: بر اساس مستندات موجود، اغتشاشات کار تعدادی آشوبگر بود که به صورت تیمی،‌ هدفمند و سازماندهی شده بود اما با درایت به موقع مسئولان تبدیل به یاس و ناامیدی دشمنان شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه مردم نظام را دوست دارند و به ولایت فقیه عشق می ورزند، گفت: دشمنان ما کور خوانده اند زیرا مردم و خون شهدا حافظ نظام و انقلاب است.

وی با بیان اینکه پیام حضور مردم در عرصه های مختلف انقلاب نشانه وحدت و یکپارچکی در مقابل دشمنان است، افزود: مردم با حضور خود در صحنه های مختلف به دنیا ثابت کرده اند که پیرو خط امام (ره) و شهدا هستند و برای یک لحظه رهبر معظم انقلاب را تنها نمی گذارند.

رئیس کمیته امداد با اشاره به برخی مشکلات معیشتی مردم به خصوص اقشار ضعیف جامعه گفت: مسئولان باید برای رفاه هر چه بیشتر مردم به خصوص اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه با هدف رفع برخی مشکلات اقتصادی آنان تلاش بیشتری از خود نشان دهند.

بختیاری اظهار داشت: مردم مشکلات و فشارها را تحمل می کنند اما زیر بار زور نمی روند زیرا شعار ملت ما هیهات منه ظله است. ملت ایران همانند گذشته با هم و در کنار هم در مقابل همه زورگویی ها و تحریم های ظالمانه ایستادگی می کنند؛ زیرا در نهایت پیروزی در انتظار ما است.

رئیس کمیته امداد اظهار داشت: آشوبگران با پوشش حمایت مردم و بیان مشکلات اقتصادی به صحنه آمدند اما مردم پس از چند روز حساب خودشان را از آنها جدا کردند زیرا مردم نظام خود را دوست دارند.

1834

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =