ولایتی: استادان بسیجی دربرابر ناهنجاری‌ها به رسالت خود عمل کنند

تهران- ایرنا- رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: استادان بسیجی باید در خط مقدم دفاع از ارزش‌ها و انقلاب باشند و دربرابر ناهنجاری‌ها به رسالت خود عمل کنند.

به گزارش روز سه شنبه از دانشگاه آزاد اسلامی، علی اکبر ولایتی در دیدار اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید دانشگاه آزاد که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد، با تشکر از فعالیت‌های کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور اظهار داشت: نهادهای انقلابی و خصوصا بسیج باید تلاش کنند تا دانشگاه آزاد در مسیر فرهنگی و دینی، به سطح رشد و تعالی دست یابد.
وی به اقدامات انجام شده در دوره تحول اشاره کرد و افزود: در دانشگاه تخریب ارزش‌های دینی و آرمان‌های نظام و انقلاب پذیرفتنی نیست.
همچنین در ابتدای این دیدار، هاشمی رییس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با قدردانی از حمایت‌های مسئولان دانشگاه، گزارشی از فعالیت بسیج اساتید ارائه کرد و در ادامه نیز اعضای شورای مرکزی، دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.

درخشش تیم ربات انسان نمای دانشگاه آزاد در مسابقات روبوکاپ ۲۰۱۹ روسیه

تیم ربات انسان نمای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین در مسابقات روبوکاپ آسیا ـ  اقیانوسیه ۲۰۱۹ روسیه موفق به کسب مقام دوم شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، در لیگ ربات انسان نمای مسابقات بین المللی روبوکاپ آسیا – اقیانوسیه ۲۰۱۹ روسیه، تیم حرفه‌ای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد واحد قزوین موفق به کسب مقام دوم این مسابقات شد.

تیم میزبان (روسیه) مقام اول و تیم چین جایگاه سوم را پس از تیم نماینده ایران کسب کرد.

این تیم تحت سرپرستی محمد نوروزی، به همراه اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان متشکل از کاظم فیروزمندی، محمدحسین دلاوران، سهیل خطیبی، پیمان فلاح زاده، ابوالفضل عشایری، حامد محمودی، مریم عباسی دستجردی و فائزه کاظمی در این مسابقات حضور یافتند.

تیم ربات انسان نمای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین در مسابقات سال ۲۰۱۸ کانادا نیز به مقام دوم دست یافته بود و در مسابقات آسیایی سال گذشته در جزیره کیش نیز به مقام قهرمانی رسیده بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =