تجمع بزرگ بسیجیان در کلاله برگزار شد

گنبدکاووس – ایرنا – به مناسبت پنجم آذر سالروز تاسیس بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) ، تجمع بزرگ بسیجیان تحت عنوان حماسه حضور، در مصلی علی بن ابیطالب (ع) کلاله برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، دراین مراسم که روز سه شنبه با حضور خانواده‌های معظم شهدا ، مسئولان ادارات و نهادها و قشرهای مختلف مردم این شهرستان برگزار شد، امام جمعه کلاله در سخنانی با تبریک سالروزتشکیل بسیج، گفت: بسیج یک موهبت الهی بود که به وسیله امام راحل (ره) تاسیس شد و برکات زیادی را در عرصه های مختلف برای کشورمان به ارمغان آورد.

حجت‌الاسلام والمسلمین رضا کشیری به فتنه‌های اخیر دشمنان اشاره کرد و افزود: دشمنان به بهانه گران شدن بنزین و سوء‌استفاده از موقعیت پیش آمده ، دست به برپایی آشوب و اغتشاش زده، مسجد، قرآن و اماکن عمومی را به آتش کشیدند و به این اعمال منحوس خود نیز افتخار کردند.

امام جمعه کلاله به جنگ نرم و توطئه‌های فرهنگی دشمنان اشاره کرد و اظهار داشت: دشمنان و فتنه‌گران برای ضربه زدن به نظام از عوامل و توطئه‌های مختلفی بهره می‌گیرند.

حجت‌الاسلام کشیری تصریح کرد: امروز بسیجیان شهرستان کلاله اعم از شیعه و سنی و از قومیت‌های مختلف با مشت‌های گره کرده، توطئه‌ها و آشوب‌های ترامپ دیوانه، آل سعود، انگلیس و اسرائیل را شدیدا محکوم کرده، آمادگی خود را برای مقابله با هرگونه آشوب و توطئه از سوی دشمنان را اعلام کردند.

در اجتماع بزرگ بسیجیان کلاله، فرمانده سپاه این شهرستان نیز با اشاره به بیانات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری ، تصریح کرد : دشمنان و فتنه‌گران باید بدانند که سپاه و بسیج مال مردم است و خودشان را وقف دفاع از مردم و مقابله با توطئه های دشمنان کرده‌اند.

سرهنگ محمود بیات با اشاره به اغتشاشات اخیر دشمنان تاکید کرد: آنهایی که در جریان آشوب‌های اخیر، راهشان را از نظام و مردم جدا کردند، دیگر از ما نیستند و در صف دشمن قرار دارند.

در ادامه این مراسم، بسیجیان، مسئولان ادارات و نهادها و قشرهای مختلف مردم کلاله با راهپیمایی در مسیر مصلی نماز جمعه و خیابان امام خمینی این شهر با سر دادن شعارهای کوبنده و انقلابی ، آشوب‌ها ، اغتشاشات و توطئه‌های فتنه‌گران ایادی دشمن را شدیدا محکوم کردند.

همچنین مردم کلاله با تجمع در چهارراه آزادی این شهر با تکبیرهای خود، قطعنامه این راهپیمایی را مورد تایید قرار دادند.

شهرستان کلاله با بیش از ۱۳۰هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =