دشمن با وجود نیروی بسیج در پیشبرد اهداف خود علیه نظام ناتوان است

قزوین - ایرنا - مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمن با وجوو نیروهای مخلص، ولایی و جان برکف بسیجی از پیشبرد اهداف خود علیه انقلاب و نظام ما ناتوان است.

سردار مرتضی قربانی روز سه‌شنبه در حاشیه مراسم گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان قزوین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما اجازه نمی‌دهیم کوچک‌ترین تجاوزی از سوی دشمنان به ایران اسلامی وارد شود.
وی با بیان اینکه ایران به اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) متصل است،اظهار داشت: این انقلاب بر پایه عمل به دستورات قرآن، اهل‌بیت و منویات مقام معظم رهبری پیش می‌رود و به همین سبب تاکنون با تمام فراز و نشیب‌ها همچنان استوار به راه خود ادامه داده است.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حضور انقلابی بسیج، راهگشای مشکلات امروز کشور است، تصریح کرد: تشکیل بسیج قهرمان ب ه‌فرمان امام خمینی (ره) سبب شده که امروز علاوه بر ایران در عراق، سوریه، یمن، لبنان و غزه نیز نیروهای قدرتمند بسیجی داشته باشیم که آماده جان فشانی در راه ارزش های اسلامی هستند.
قربانی با اشاره به اینکه ترامپ، آل سعود، آل خلیفه و آل یهود زباله‌های تاریخ به شمار می‌روند ،خاطرنشان کرد: ما دریای خروشان و زلال اسلام هستیم چراکه دین ما به پروردگار متعال متصل است.
وی اظهار داشت: دولتمردان نیز موظف هستند برای حل بهتر مشکلات کشور بیش از گذشته به جوان‌گرایی اهمیت داده و در امور مختلف آن‌ها را مشارکت دهند.