تفکر بسیج تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشور است

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه گیلانغرب گفت: انقلاب اسلامی با تفکر بسیج به پیروزی رسید، جنگ تحمیلی با این تفکر اداره شد و امروز هم تنها راه حل مشکلات اقتصادی است.

حجت الاسلام محمدرضا خاص امیری روز سه شنبه در آیین گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج، باتاکید بر مدیریت مسائل اقتصادی کشور افزود: تفکر بسیجی و راهبری و مدیریت انقلابی رهبر معظم انقلاب در همه صحنه ها و وقایع انقلاب همه نقشه های دشمنان را خنثی کرده و تا این تفکر هست هیچ توطئه ای علیه نظام و ملت ما به سرانجام نخواهد رسید.

وی اظهارداشت: باید با امکانات موجود بتوانیم کارهای بزرگی انجام دهیم و این مهمترین راه مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گیلانغرب نیز در سخنانی گفت: اخلاص مهمترین ویژگی بسیج به عنوان یک نعمت الهی است زیرا که سنگ بنای بسیج بر پایه ایمان و صداقت بنا شده، به گونه ای که این نهاد هیچ گاه از مسیرش منحرف نشده است.

سرهنگ پاسدار مسلم سلیمی افزود: بسیج در دفاع از آرمان ها همواره پیشتاز و ثابت قدم  و باعث عزت ایران اسلامی بوده است.

وی با ارائه گزارشی از اقدامات حوزه بسیج در سال جاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۸۲ نوع ماموریت تعریف شده برای بسیج محقق شده که صدور سه هزار و ۲۰۰ گواهی عضویت و حضور در جبهه، ۱۵۰ مورد خدمات کسر خدمت سربازی، ۲۶۵ مورد خدمات درمانی به زوج های نابارور، ۵۶۳ مورد خدمات کنکور، احداث ۲ واحد مسکونی سیل فروردین، ارسال کمک های نقدی به ارزش ۳۸ میلیون تومان به سیل زدگان پل دختر و ده ها خدمات دیگر در حوزه اشتغالزایی و طرح های فرهنگی و تربیتی از جمله این خدمات است.

گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت دارد.