اردوی تیم ملی والیبال زنان هفته آینده آغاز می‌شود

تهران- ایرنا- اردوی تیم ملی والیبال زنان ایران برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک از یکشنبه هفته آینده آغاز می‌شود.

«حرمت السادات زبردست» روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ملی‌پوشان از یکشنبه ۱۰ آذر زیر نظر «میترا شعبانیان» سرمربی تیم ملی در اردو حاضر می‌شوند.

وی در پاسخ به این پرسش که برای استخدام مربی خارجی برای تیم نوجوانان چه اقداماتی انجام دادید؟ گفت: «محمدرضا داورزنی» رئیس فدراسیون نظر مساعدی درباره استخدام مربی خارجی در رده‌های پایه دارد. تحقیقات خود را برای رایزنی با مربیان خارجی در چین انجام دادیم زیرا این کشور مربیان خوبی دارد. هنوز گزینه‌ای را در نظر نگرفتیم و نمی‌توانیم زمان حضور آنان در ایران را مشخص کنیم.

میترا شعبانیان سوم آذر ماه به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب شد. وی سابقه هدایت تیم ملی بزرگسالان ایران را در کارنامه دارد. شعبانیان علاوه بر سرمربیگری تیم ملی ایران در مسابقات انتخابی المپیک، هدایت تیم زیر ۱۹ سال ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا را نیز بر عهده خواهد داشت.

 پیش از این «جواد مهرگان» به عنوان مدیر فنی، هدایت تیم ملی را بر عهده داشت.

مسابقات انتخابی المپیک از ۱۷ تا ۲۲ دی‌ماه در تایلند برگزار می‌شود و ایران در مرحله گروهی به مصاف کره جنوبی، اندونزی و قزاقستان می‌رود. مسابقات زیر ۱۹ سال آسیا هم از ۳۱ خرداد تا ۷ تیر ۱۳۹۹ به میزبانی چین برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =