حمله مودبانه به ویلموتس؛ عذرخواهی کن و برو

تهران- ایرنا- عده‌ای از کاربران ایرانی، به مودبانه‌ترین شکل ممکن سرمربی تیم ملی را بابت نتایجش بازخواست کردند و از او خواستند تا از هدایت تیم ملی ایران استعفا بدهد.

مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران دیشب (دوشنبه) در صفحه توئیتر خود ۲ پیام جدید را منتشر کرد. از آخرین پیام او در این صفحه حدود یک سال و نیم می‌گذشت و به همین دلیل حضور مجدد مرد بلژیکی در این فضا عجیب بود.

ویلموتس در این ۲ پیام به انتقاد از فدراسیون فوتبال پرداخت و نوشت: شایعات منتشر شده در رسانه‌های ایران را دیده‌ام این شایعات به هیچ عنوان صحیح نیست؛ واقعیت این است که به علت نقض جدی بندهای قراردادم از سوی فدراسیون فوتبال ایران وضعیتی غیر قابل تحمل برای من و دستیارانم ایجاد شده است. پرونده توسط وکلای من در حال پیگیری است و قصد ندارم اظهار نظر دیگری انجام دهم.

بعد از انتشار این پیام واکنش های متعددی از سوی فدراسیون فوتبال، اهالی رسانه و ... به آن انجام شد اما جالب‌ترین واکنش از سوی کاربران ایرانی توئیتر بود که به مودبانه‌ترین شکل ممکن از سرمربی تیم ملی سوال‌های متعددی را پرسیده بودند و در آخر، رای اکثریت آنها این بود که ویلموتس باید از سمت خود استعفا دهد و دیگر به عنوان سرمربی در کنار تیم ملی نباشد.

یکی از کاربران به نام سینا به این مساله اشاره کرد که ویلموتس چند ماهی است در تیم ملی ایران حضور دارد اما یک توئیت در این خصوص نداشته است. شخصی با نام کاربی آلفونسو به این موضوع اشاره کرده بود که ویلموتس ماحصل تلاشی هشت ساله را در چند ماه از دست داده است. او در ادامه به ویلموتس گفته بود که باید قبول کند اداره تیم ملی از توانایی‌هایش بزرگتر است.

یوسف عزیزی گفت که ویلموتس بهتر است به ایران برگردد و با رسانه‌ها به صورت حضوری صحبت کند. این کاربر اشاره داشت که تیم ملی به عراق و بحرین باخت اما کادر فنی هیچ توضیحی بابت این باخت‌ها به اهالی رسانه ارائه نداد. معین محمدی اشاره داشت که بابت ۲ باخت اخیر ویلموتس یک عذرخواهی به فوتبالدوستان ایرانی بدهکار است.

کاربری با نام دکتر مِیوی به این مساله اشاره داشته که ویلموتس در ممربیگری تنبل است و حالا مشخص می‌شود که چرا از تیم‌های اروپایی هیچ وقت پیشنهادی دریافت نکرده است.

این‌ها فقط تعدادی از پیام‌های کاربران ایرانی زیر پست مارک ویلموتس است. آنها از سرمربی تیم ملی خواسته‌اند که بابت نتایج اخیر عذرخواهی کند. آنها همچنین بر این باور هستند که او نمی‌تواند به تیم ملی در ادامه راه کمک کند و باید از تیم جدا شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =