کارگاه آموزشی همسران سازگار در گیلان برگزار شد

رشت - ایرنا - کارگاه آموزشی همسران سازگار با برگزاری نشست هم اندیشی امور بانوان هلال احمر استان گیلان امروز سه شنبه در این جمعیت برگزار شد.

مشاور بانوان جمعیت هلال احمر استان گیلان روز سه شنبه در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی همسران سازگار به خبرنگار ایرنا  گفت: این کارگاه آموزشی با موضوع اصول موفقیت و تحکیم بنیان خانواده و با هدف آگاه سازی و توانمندسازی بانوان شاغل در شعب هلال احمر برگزار شد.

سیده ارمغان سقراط اظهار داشت: در این کارگاه آموزشی مباحثی درباره نحوه صحیح تفکر و حل مسئله در خانواده و اصول  زندگی شاد و موفق شامل محبت، احترام، اعتماد، گذشت، صمیمیت، صداقت، درک و همدلی توسط  استادان روانشناس و مشاور خانواده ارائه شد.

وی با بیان این که برگزاری دوره های کارگاهی مرتبط با توانمندسازی بانوان هلال احمر از اولویت های این جمعیت است، خاطر نشان کرد: هدف از کارگاه آموزشی همسران سازگار نیز شنیدن نظرات و دیدگاه های رابطان امور بانوان در شعب و اشتراک گذاری ایده ها ، تجربه ها و بهره مندی از ظرفیت بانوان در راستای ارتقاء کیفیت فعالیت ها در حوزه زنان و خانواده است.

مشاور بانوان جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به نقش تاثیرگذار بانوان اظهار داشت: بانوان شاغل در هلال احمر به عنوان بازوان قوی و اجرایی در تحقق اهداف عالیه جمعیت هلال احمر گام بر می دارند و نقش مهم و تاثیرگذاری دارند.

وی بیان داشت: حوزه امور بانوان هلال احمر استان گیلان تلاش می کند تا با ارتقاء سطح آگاهی و دانش بانوان شاغل و توانمندسازی آنها در حوزه های مختلف این جمعیت را در تحقق اهدافش و برداشتن گام های بزرگ یاری کند.

در کارگاه آموزشی همسران سازگار در هلال احمر استان گیلان جمعی از بانوان حضور داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =