بسیج بازوی قدرتمند نظام در عرصه‌های مختلف جامعه است

مهاباد- ایرنا- جانشین فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: بسیج محصول انقلاب و بازوی توانمند نظام است که همواره در تمامی عرصه‌های حساس اجتماعی کشور حضور داشته و ایفای نقش کرده است.

سردار مجید ارجمندفر روز سه‌شنبه در اجتماع بزرگ بسیجیان بوکان که در سالن سه هزار نفری میلاد نور مجموعه ورزشی وحدت این شهرستان برگزار شد، افزود: وظیفه بسیج در جامعه احیای فرهنگ و تفکر بسیجی و نیز مقابله با جنگ نرم دشمن در بین اقشار مختلف جامعه است که علاوه بر آن در راه مقابله با تهدیدات دشمن وارد عمل می‌شود.

وی با اشاره به قدرت ایران در منطقه و سطح جهان اظهار داشت: قدرت و توانایی نظام جمهوری اسلامی مورد هدف دشمنان قرار گرفته و می‌خواهند این قدرت و وحدت ملی ما را از بین برده و یا تضعیف کنند.

وی با بیان اینکه اگر امنیت در کشور وجود نداشته باشد کشور مورد تهدید و تعرض بیگانگان قرار می‌گیرد، بیان کرد: همه اقشار جامعه باید وحدت ملی خود را حفظ کرده و اجازه دخالت و کارشکنی را از طرف دشمنان با وحدت خود بگیریم.

وی افزود: امروزه در سایه وحدت و همبستگی که بین مردم و نیروهای نظامی و انتظامی وجود دارد، حوزه دفاعی در کشور به یک نوع دفاع مردمی مبدل شده است که مردم در آن نقش مهم و موثری ایفا می‌کنند.

جانشین فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) شمالغرب کشور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه بسیج حافظ امنیت در کشور است، گفت: دشمنان انقلاب در حوادث اخیر تیر خلاص خود را زده و خواستند با ایجاد توطئه فرصت طلبی کرده و به اهداف خود برسند که با حضور بسیجیان این توطئه خاموش شد.

وی اضافه کرد: مردم آسیب دیده دست آمریکا و حامیان آنها هستند و با تمام توان و تا آخرین نفس در مقابل استکبار ایستادگی خواهند کرد.

«سردار ارجمندفر» در خصوص کارهای محرومیت‌زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمالغرب غرب سپاه گفت: تاکنون ۱۱ هزار و ۱۰۰ پروژه توسط قرارگاه حمزه سیدالشهدای سپاه پاسداران اجرا شده است.

این مراسم با اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی همراه بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =