۵ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۶
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 83569387
۰ نفر

برچسب‌ها

بازرسی از بازار بروجرد تشدید می‎شود

بروجرد - ایرنا - معاون برنامه ریزی فرماندار بروجرد گفت: نظارت و بازرسی از بازار شهرستان در راستای جلوگیری از افزایش خودسرانه قیمت کالاها تشدید می‎شود.

به گزارش ایرنا، احمد گودرزیان روز سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار بروجرد که در فرمانداری برگزار شد، افزود: هر روز گشت های مشترک بازرسی فرمانداری، تعزیرات، اتاق اصناف، نیروی انتظامی، بسیج در سطح شهرستان بروجرد انجام خواهد شد.

وی اظهار داشت: با توجه به سهمیه بندی بنزین شاهد گرانی کرایه مسافر برهای شخصی در مسیر روستاها بودیم که این موضوع باید بررسی شود.

معاون برنامه ریزی فرماندار بروجرد بیان کرد: برای کنترل بازار باید یک تلاش همگانی بین دستگاههای مرتبط باشد تا بتوانیم از گرانی خودسرانه کالاها جلوگیری کنیم.

گودرزیان با اشاره به تنظیم بازار در شب عید و برنامه ریزی برای این موضوع اضافه کرد: امسال ۱۹۰ تن سیب و پرتقال برای شب عید در نظر گرفته شده است که باید برنامه ریزی لازم برای خرید و دپوی آن در شهرستان بروجرد انجام شود.

وی اظهار داشت: ۱۵۰ تن میوه شبد عید پرتقال می باشد که باید از شمال کشور توسط اداره تعاون روستایی خریداری و انبار شود و ۴۰ تن سیب مصرفی در شب عید در سردخانه های شهرستان بروجرد انبار شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =