نماینده ولی‌فقیه در سپاه گلستان: فرهنگ بسیجی لرزه بر اندام دشمنان می‌اندازد

گنبدکاووس - ایرنا - مسوول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نینوا استان گلستان گفت: بسیج و فرهنگ بسیجی که همان ایثار، گذشت، یکپارچگی و ولایتمداری است، لرزه بر اندام همه دشمنان انقلاب اسلامی انداخته است که تنها ادعای قدرتمندی می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی روز سه‌شنبه در همایش شکوه و اقتدار بسیج به مناسبت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج درسال ۵۸ به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی و درجمع بسیجیان گنبدکاووس اظهار داشت: بسیج یک نیروی تماما مردمی است که امام راحل با بینش الهی خویش و برای استفاده بهتر از ظرفیت مردم و نیز تحقق آرمان‌های انقلاب، آن را پایه‌گذاری کرد.

وی با بیان اینکه تشکیل بسیج یک فرمان قرآنی نیز هست که پیامبر اسلام (ص) نیز آن را تشکیل دادند، افزود: هدف از تشکیل بسیج و استفاده از ظرفیت مردم، تحقق وعده الهی مبنی بر غلبه مستضعفین بر مستکبرین است که امروز نشانه‌های آن آشکار شده و در حال تحقق است.

حجت‌الاسلام رعایتی با یادآوری برخی اقدامات دشمنان انقلاب اسلامی از جمله تحمیل جنگ هشت ساله در اوایل پیروزی انقلاب و نیز برنامه‌ریزی برای ایجاد فتنه و آشوب در نقاط مختلف کشور در سال‌های اخیر با هدف ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی، اضافه کرد: با حضور بموقع و با بصیرت بسیج مردمی در صحنه، این اقدامات دشمنان به سرانجام نرسید.

وی تصریح کرد: بسیج یک نهاد مقدس مردمی است که گوش به فرمان رهبر دارد و دشمنان انقلاب با اطلاع از این موضوع و قدرت بسیج و فرهنگ آن، حتی قدرت نفس کشیدن نیز ندارند چه برسد به اینکه بخواهند به ایران اسلامی حمله کنند.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان ادامه داد: اقشار مختلف بسیج که در این اجتماع بزرگ حضور دارند، یک بار دیگر با امام راحل و جانشین خلف ایشان عهد و پیمان مجدد می‌بندند که تا آخرین قطره خون از انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن در برابر توطئه‌های دشمنان صیانت و پاسداری کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس نیز دراین همایش که باحضور فرماندار ویژه، امام جمعه، علما و روحانیون شیعه و اهل سنت، برخی مدیران و جمع زیادی از اقشار مختلف مردم درمصلی امام جعفر صادق (ع) این شهرستان برگزار شد، با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان انقلاب اسلامی گفت: امروز تفکر بسیج در کل کشور نهادینه شده و درحال فراگیر شدن در دیگر کشورهای منطقه و جهان است.

سرهنگ پاسدار رمضانعلی قاسم‌پور با تاکید بر ضرورت حفظ و تقویت فرهنگ بسیج در بین همه گروه‌های مردم، افزود: باید همه بسیجیان در خط رهبری باقی بمانند و خدمت به مردم را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان بزرگ استان گلستان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =