پیام مشترک امام جمعه اراک و استاندار مرکزی به مناسبت درگذشت آیت‌الله میرمحمدی

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی در پیامی مشترک درگذشت آیت الله حاج سید ابوالفضل میرمحمدی زرندی(ره) عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفتند.

در متن این پیام که نسخهای از آن روز سه شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: درگذشت آیت‌الله حاج سیدابوالفضل میرمحمدی زرندی(ره)  عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده اسبق مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری که عمر پر برکت خود را در حوزه‌های علمیه و مسئولیت‌های مختلف در جهت خدمت به مردم و نظام اسلامی صرف کرد، موجب تأسف گردید.

در ادامه پیام آمده است: آن عالم بزرگوار در طول عمر بابرکت خود در محضر بزرگانی همچون آیات عظام مرعشی نجفی، بروجردی و محقق داماد به رشد و کمال علمی رسیدند و در زمینه علوم دینی، فقهی، قرآنی و اخلاقی با تالیف کتب متعدد منشا برکاتی بودند و در دوران نهضت انقلاب اسلامی نیز با خدمات خود در جایگاه‌های مختلف به تایید و تقویت نظام اسلامی پرداختند.

پیام افزود: اینجانبان درگذشت این عالم  وارسته و مجاهد فی  سبیل‌الله را محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مجلس خبرگان رهبری، حوزه‌های علمیه، خانواده و بیت معزز آن مرحوم و مردم شریف استان مرکزی تسلیت عرض نموده، علو درجات و همنشینی با صالحان و سالکان در محضر قرب ربوبی را برای آن روحانی مجاهد و صبر و اجر برای بازماندگان را از خداوند  متعال مسئلت می‌نمائیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =