دبیر فدراسیون دوومیدانی: ریاست کار هر کسی نیست

تهران-ایرنا- دبیر فدراسیون دو و میدانی با بیان اینکه ریاست بر فدراسیون کار هرکسی نیست، گفت: روز گذشته یکی از روزهای شلوغ ثبت نام از نامزدهای کسب پست ریاست بر این فدراسیون بود و پیش‌بینی می‌کنم این روند در مدت زمان باقیمانده پررنگ‌تر نیز خواهد شد.

پانزدهم شهریور ماه گذشته آخرین روز مدیریت «مجید کیهانی» در فدراسیون دو و میدانی بود و با یک ماه و چند روز تاخیر «ایرج عرب» به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب شد تا مجمع انتخاباتی این فدراسیون را با توجه به اینکه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ را پیش رو داریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن برگزار کند.

پس از تعیین دبیر مجمع انتخاباتی این فدراسیون سرانجام چهارشنبه گذشته مقارن با بیست و دوم آبان ماه،  ثبت نام از متقاضیان کسب ریاست بر فدراسیون دو و میدانی در ۱۰ روز کاری آغاز و  به گفته  «هاشم صیامی» تاکنون ۱۲ نفر نیز برای کسب کرسی ریاست بر این فدراسیون آمادگی خود را به طور رسمی اعلام کردند.

دبیر فدراسیون دوومیدانی عنوان کرد: امروز (سه شنبه) دهمین و آخرین روز ثبت نام از نامزدهای متقاضی برای کسب عنوان پست ریاست این فدراسیون است و با توجه  به حضور پر شور نامزدها در روز نهم پیش‌بینی می‌کنم در روز دهم نامزدهای بیشتری برای ثبت نام به فدراسیون مراجعه نمایند.

صیامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا «ایرج عرب» در انتخابات این فدراسیون ثبت نام خواهد کرد، اظهار داشت:‌ تا آنجا که اطلاع دارم،  عرب برای ساماندهی و برنامه‌ریزی مناسب به منظور برگزاری مجمع انتخاباتی سالم مسئولیت فدراسیون دو و میدانی را پذیرفته و  در انتخابات شرکت نخواهد کرد.

وی اضافه کرد: البته با توجه به اینکه در مدت حضورش در  فدراسیون از او شناخت بیشتری کسب کردم معتقدم اگر در فدراسیون  بماند می‌تواند بسیاری از مشکلات این رشته المپیکی را مرتفع کند.

دبیر فدارسیون دو و میدانی در پاسخ به سوال دیگری  مبنی بر اینکه خودش در این انتخابات شرکت خواهد کرد نیز گفت: به هیچ وجه برای ثبت نام در مجمع انتخاباتی فدراسیون تصمیمی ندارم و ترجیح می‌دهم فقط به برگزاری مناسب مجمع کمک کنم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =