«هازارد» به صف اغواگران «امباپه» پیوست

‌تهران- ایرنا- «ادن هازارد» می‌گوید برای کشاندن «کیلین امباپه» به سانتیاگو برنابئو هر کاری بتواند انجام می‌دهد و علاوه بر این معتقد است برنده توپ طلای سال جاری باید لیورپولی باشد.

ستاره بلژیکی رئال در مصاحبه لو پاریسین اظهار داشت: چند سال دیگر امباپه بهترین بازیکن جهان خواهد بود؛ او استعداد فوق‌العاده‌ای دارد؛ اگر به همین روند ادامه دهد به عنوان یکی از بهترین‌ها در تاریخ فوتبال جاودان خواهد شد.

وی ادامه داد: یک فوتبالیست همیشه رویای بازی کردن با بهترین‌ها را دارد و اگر بتوانم همین فردا به آمدن وی به رئال کمک کنم، دریغ نخواهم کرد؛ البته فکر نمی‌کنم کسی نظر مرا بخواهد.

ستاره مادرید علاوه بر صحبت در خصوص زوج شگفت‌انگیز و البته احتمالی هازارد – امباپه، در رابطه با هم‌تیمی کنونی خود یعنی «کریم بنزما» و احتمال بازگشت وی به تیم ملی فرانسه حرف زد.

وی در این باره تاکید کرد: من فقط از طریق عملکردهای بنزما، او را قضاوت می‌کنم و باقی مسائل، مشکل تیم ملی فرانسه است؛ دعوت نشدن او به تیم ملی این کشور غیرعادی است زیرا در حال حاضر او بهترین مهاجم جهان است؛ او برای بهترین تیم جهان بازی می‌کند و گل می‌زند؛ فرانسه همین حالا هم تیم قدرتمندی است اما با بنزما آنان قوی‌تر خواهند شد.

برنده توپ طلا باید قرمزپوش باشد

هازارد در پاسخ به این پرسش که انتخاب وی برای توپ طلا چه کسی است، نظر خود را به سمت لیورپول برد و با نام بردن از «سادیو مانه»، «محمد صلاح» و «ویرجیل فن‌دایک» گفت: اگر سادیو قهرمان جام ملت‌های آفریقا شده بود، هیچ بحثی در مورد او وجود نداشت اما صلاح هم گزینه من است که رفاقت زیادی با او دارم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =