استعدادهای برتر دانشجویان محک زده شد

تهران- ایرنا- دبیر جشنواره استعداد بهشتی گفت: با برگزاری این جشنواره استعدادهای برتر دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی و علوم پزشکی شهید بهشتی محک زده شد.

علیرضا دشتابی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش درباره آثار هنری این جشنواره اظهار کرد: این جشنواره اولین رویداد استعدادیابی دانشگاه است که با همکاری دانشگاه شهید بهشتی و علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شده است.

وی افزود: مهرماه در یک فراخوان از دانشجویان درخواست شد تا آثار خود را برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنند تا در نهایت استعدادهای دانشجویان شناخته شود.

وی تصریح کرد: از میان ۱۰۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه، ۲۰ اجرای روی صحنه‌ای و ۲۰ اثر هنری نمایشگاهی برای ارائه در جشنواره انتخاب شد.

دبیر جشنواره استعداد بهشتی عنوان کرد: این رویداد به منظور شناخت استعدادهای برتر دانشگاه است تا  در راستای رشد بیشتر این افراد گام برداشته شود.

دشتابی خاطرنشان کرد: دانشگاه با شناخت استعدادهای دانشجویان می تواند در مواقع مختلف از توانایی و آثار دانشجویان بهره‌مند شود، در واقع دانشگاه نیز در هزینه‌ها صرفه‌جویی لازم را انجام می دهد.

به گفته وی، جایزه در نظر گرفته شده برای نفر اول ۴ میلیون تومان، نفر دوم ۳ میلیون تومان، نفر سوم ۲میلیون تومان، نفر چهارم ۱ میلیون تومان و نفر پنجم پانصد تومان است که مسوولان دانشگاه در تامین بودجه نهایت همکاری را داشته است.

دشتابی در ادامه درباره انتخاب ۵ نفر برگزیده این جشنواره اظهار کرد: بخش نهایی اولین دوره جشنواره استعداد بهشتی امروز (پنجم آذرماه) در تالار ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، پس از پایان اجرای دانشجویان، حضار در سالن می‌توانستند از طریق کد رای شرکت کنندگان در سامانه پیامکی و سایت استعداد بهشتی افراد برگزیده را انتخاب کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =