استاندار ایلام: نشست‌های عمومی در ساعات غیراداری برگزار شود

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: نشست‌ها و جلسه‌های عمومی و اجلاس‌های استانی باید به منظور جلوگیری از اختلال یا وقفه در خدمت‌رسانی به موقع به مردم در ساعات غیراداری برگزار شوند.

قاسم سلیمانی‌دشتکی روز دوشنبه در پنجمین اجلاس استانی نماز ایلام افزود: این نشست‌ها که با حضور عموم‌ مسوؤلان برگزار می‌شود باید در ساعات غیراداری برگزار تا خدمت‌رسانی در دستگاه‌های اجرایی به موقع انجام شود.

وی یادآور شد: در این زمینه تنها در مواقع ضروری و اضطراری برگزاری جلسات در ساعت اداری در دستور کار قرار گیرد.

استاندار ایلام در خصوص اهمیت فریضه الهی نماز گفت: رفتارها در خانواده شکل گرفته و در مدارس قوام می‌یابد و بعد از مدرسه نیز تداوم خواهد داشت که در این زمینه رفتار اقامه نماز نیز مستثنی نیست.

سلیمانی‌دشتکی افزود: رفتارهای عمومی انسان‌ساز و آموزه‌های دینی باید در خانواده شکل گیرد و توسط اولیا مدارس تقویت شود که در این زمینه مساله نماز نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مسوؤلان و مدیران باید الگوی مردم باشند، اظهار داشت: این افراد باید به فریضه الهی و واجب نماز اهتمام داشته و ترویج دهنده این واجب الهی باشند.

به گفته وی، اقامه نماز انسان را از دروغ و ظلم دور می‌کند و مسوؤلان با اقامه این فریضه، خدمت به مردم و نظام، صداقت، حقیقت و خداشناسی را سرلوحه کارشان قرار دهند.

در این آیین از دستگاه‌های برتر و همچنین فرهنگیان و دانش‌آموزان برتر در حوزه فعالیت‌های مرتبط با نماز تقدیر شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =