۴ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۰
کد خبرنگار: 1386
کد خبر: 83567964
۰ نفر

برچسب‌ها

احتمال نشت گاز سه مدرسه در بستان‌آباد را تعطیل کرد

تبریز-ایرنا- مدیر آموزش و پرورش منطقه بستان آباد گفت: بوی مشکوک به گاز سه مدرسه در شهر بستان‌آباد را به تعطیلی کشاند.

احمد امیرهوشنگی روز دوشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا گفت: به خاطر حفظ سلامتی دانش آموزان و پیشگیری از خطر تصمیم به تعطیلی این مدارس گرفته شد.

وی با بیان اینکه مشکلی برای هیچ یک از دانش آموزان این منطقه از بابت بوی مشکوک پیش نیامده است، افزود: موضوع جهت بررسی هر گونه اقدام به دستگاه های مسوول اطلاع داده شده است.

عبدالله پور رنجبر رییس اداره گاز شهرستان بستان آباد نیز در مصاحبه با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه موضوع از همان لحظه گزارش در دستور کار این اداره قرار گرفت، افزود: با بررسی کارشناسان اداره گاز، مشخص شد بوی بد ناشی از نشت گاز نیست.

عباس واحدی معاون فنی فرماندار شهرستان بستان آباد نیز در مصاحبه با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه موضوع در مدیریت بحران شهرستان مورد بررسی قرار گرفت، افزود: علت بوی بد در قسمتی از شهر بستان آباد کشف شد.

وی گفت: دربالا دستی واحدهای مسکن مهر و پشت مدرسه شهید رجائی در شهر بستان آباد تخلیه مواد مشکوک به لجن گاز باعث ایجاد این بوی بد در این شهر شده است.

وی با بیان اینکه هیچ گونه مسمومیت از این مواد برای ما گزارش نشده است، گفت: بعد از نمونه برداری از این مواد محیط پاک سازی شد.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha