۴ آذر ۱۳۹۸،‏ ۸:۵۷
کد خبرنگار: 2242
کد خبر: 83567685
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

۲ هزار مسکن مهر در شهرجدیدهشتگرد آماده تحویل شد

کرج- ایرنا - مدیرعامل و رییس هیأت مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد استان البرز اعلام کرد که ۲ هزار واحد مسکن مهر در این شهر آماده تحویل به متقاضیان است.

داود صفدری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه از ۳۷ هزار واحد مسکن مهر شهر جدید هشتگرد ، ۲۸ هزار واحد آنها تحویل متقاضیان شده، اظهار داشت: در زمان حاضر ۲ هزار مسکن مهر در قالب  هفت پروژه  آماده تحویل است.

وی افزود: این پروژه‌ها از لحاظ زیرساختی در بخش شبکه آب و فاضلاب ۱۰۰ درصد تکمیل شده و تنها بخشی از پروژه‌ها در انتظار تکمیل خدمات رسانی ادارات گاز و برق هستند.

صفدری گفت: هفت هزار واحد مسکن مهر باقیمانده نیز با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال آماده سازی است که در تلاش هستیم با تکمیل  زیرساخت های مورد نیاز، آنها را نیز به زودی به مرحله بهره‌برداری برسانیم.

وی تصریح کرد: پروژه‌های باقیمانده از لحاظ ابنیه دارای عملکرد مطلوبی هستند و تنها دلیل وقفه در تحویل پروژه‌های  آب، برق و گاز بوده که مانع از اجرای محوطه‌سازی و تکمیل پروژه‌ها شده است.

صفدری افزود: به طور متوسط از ابتدای سال جاری تاکنون ۸۶۰ میلیارد ریال صرف اجرای مسکن مهر شده که ۴۱۰ میلیارد ریال آن از منابع بانکی و ۴۵۰میلیارد ریال آورده متقاضی بوده و پروژه‌های مسکن مهر نسبت به سال گذشته ۶ و نیم درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیرعامل و رییس هیأت مدیره شرکت عمران اظهار داشت: در صورت تکمیل سهم آورده متقاضیان  و پرداخت به موقع تسهیلات از سوی بانک عامل و همچنین همکاری ادارات خدمات‌رسان پروژه‌های باقیمانده تا پایان سال جاری تکمیل و آماده بهره‌برداری و پرونده مسکن مهر بسته خواهد شد.

اکنون نیز افزون مسکن مهر عملیات ساخت ۱۸ هزار واحد مسکونی طرح ملی مسکن در شهر جدید هشتگرد در دست اقدام است .

شهر جدید هشتگرد واقع در ۴۰ کیلومتری غرب کرج مرکز استان البرز حدود ۶۵ هزار نفر جمعیت دارد که با اسکان مردم در مسکن مهر و طرح ملی مسکن جمعیت آن از حدود ۳۵۰ هزار نفر فرارتر می رود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha