۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۵
کد خبرنگار: 1062
کد خبر: 83567088
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

باشگاه مستند سینما حقیقت راه‌اندازی شد

تهران-ایرنا- علاقمندان سینمای مستند می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت جشنواره سینما حقیقت، عضو این باشگاه شده و از مزایای آن همچون رزرو و تهیه بلیت‌های رایگان و تخفیف استفاده از کارگاه‌های آموزشی جشنواره در طول یکسال استفاده کنند.

 علاقمندان برای عضویت در باشگاه مستند جشنواره سینماحقیقت می‌بایست به وب‌سایت جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت مراجعه کرده، از طریق لینک مربوطه وارد پرتال ثبت‌نام شده، اطلاعات کاربری خود را ثبت و حق عضویت یکساله به مبلغ ۲۵۰ هزار تومان را پرداخت کرده و در زمان برگزاری جشنواره، کارت باشگاه مستند سینماحقیقت را دریافت کنند.
مزایای این کارت 
 رزرو و تهیه رایگان بلیت‌های سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت
عضویت در پاتوق فیلم مستند که پس از جشنواره برگزار خواهد شد
 تخفیف ۲۰ درصدی برای خرید اقلام تبلیغاتی جشنواره
 تخفیف ۲۰ درصدی استفاده از کافی‌شاپ طبقه ششم چارسو
 تخفیف استفاده از کارگاه‌های آموزشی در زمان عضویت

گفتنی است پیشتر ثبت‌نام صاحبان آثار، اعضای صنوف مستند، میهمانان ویژه، اهالی رسانه و هنرجویان کارگاه آغاز شده و باشگاه مستند، فرصتی برای حضور افرادی است که عضو هیچ‌یک از موارد یادشده نیستند و قصد تماشای آثار منتخب جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت را دارند.

این علاقمندان با تهیه کارت باشگاه مستند می‌توانند ضمن رزرو نوبت مورد نظر خود روی وب‌سایت، ساعتی قبل از شروع فیلم با مراجعه به کانتر بلیت جشنواره در پردیس سینمایی چارسو، نسبت به تحویل رایگان بلیت خود اقدام نمایند.
سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت طی روزهای ۱۸ تا ۲۵ آذرماه ۱۳۹۸ به دبیری محمد حمیدی‌مقدم در پردیس سینمایی چارسو تهران برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =