وزیر ورزش و جوانان: هندبال ایران باید در آسیا جایگاه خوبی داشته باشد

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان در جلسه‌ای با رییس فدراسیون هندبال تاکید کرد که این رشته ورزشی باید در قاره آسیا به جایگاه خوبی برسد.

علیرضا پاکدل رییس فدراسیون هندبال با حضور در دفتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به ارائه گزارش اقدامات انجام شده طی هشت ماه گذشته از سال ۹۸ پرداخت. در این نشست پاکدل به وضعیت فعلی هندبال ایران در آسیا و فاصله گرفتن هندبال کشورمان از روزهای اوج خود اشاره کرد.

همچنین رییس فدراسیون هندبال در خصوص اقدامات انجام شده در زمینه استعدادیابی، حضور در اجلاس جهانی هندبال در سوئد و دستاوردهای آن و تفاهم‌نامه‌های منعقد شده برای برگزاری دوره‌های آموزشی در ایران و همچنین برنامه راهبردی فدراسیون توضیحات لازم را به وزیر ورزش و جوانان ارائه داد.

از دیگر موارد مطرح شده این جلسه در خصوص برنامه‌ریزی لازم برای حضور پرقدرت تیم ملی بزرگسالان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی بود که رییس فدراسیون مشکلات مهم پیش رو به ویژه مسائل مالی را در این خصوص عنوان کرد و سلطانی‌فر نیز قول مساعدت و همکاری را برای حل مشکلات پیش‌ روی ملی‌پوشان داد.

در این جلسه وزیر ورزش و جوانان با ابراز امیدواری از رویه فعلی هندبال کشور و  اقدامات انجام شده در چند ماه گذشته، ظرفیت‌های هندبال ایران را بالا دانست و گفت: با یک برنامه‌ریزی منسجم و کارهای زیر بنایی تا چند سال آینده هندبال باید بتواند جایگاه خوبی در آسیا داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =