حمایت انصاری‌فرد از بازیکنان و سرمربی پرسپولیس

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حضور در تمرین امروز این تیم، گفت: تمام قد از بازیکنان و سرمربی حمایت می‌کنیم.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۱ امروز در ورزشگاه شهید کاظمی پیگیری شد که «محمدحسن انصاری‌فرد» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تمرین حضور پیدا کرد.

انصاری‌فرد دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و این اطمینان خاطر را به بازیکنان داد تا مشکلات مالی را برطرف می‌کند و تمرکز بازیکنان معطوف به مسائل فنی باشد. همچنین مدیرعامل پرسپولیس از بازیکنان خواست تا آنها شکست برابر نفت مسجد سلیمان را فراموش کرده و روی مسابقات آتی به ویژه دیدار برابر صنعت نفت آبادان در جام حذفی تمرکز داشته باشند.

مدیرعامل باشگاه در این جلسه خطاب به سرخپوشان، اظهار داشت: همانطور که قبل از این گفتم، باشگاه تمام تلاش خود را برای تامین منابع مالی به کار بسته است و تلاش ما پرداخت به موقع است. شما هم تمام تلاش خود را در زمین به کار ببندید تا باعث خوشحالی هواداران شوید. باید اتحاد خودتان را حفظ کنید. دست به دست هم بدهید تا به آنچه استحقاقش را دارید در زمین فوتبال دست پیدا کنید.

وی ادامه داد: البته همه می‌دانیم کار بسیار دشواری در پیش داریم. باشگاه تمام قد پشت سر شما بازیکنان، سرمربی و کادر فنی تیم است. شما باید تمام فکر و ذکر خود را معطوف به فوتبال و بازی‌های پیش رو کنید. برای انجام به موقع پرداخت‌ها و حمایت از شما هر کاری در توان داشته باشیم، انجام می‌دهیم. شما هم فقط به پیروزی در بازی‌های آینده و خوشحالی هواداران فکر کنید.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین دقایقی با گابریل کالدرون صحبت کرد.

مدیرعامل پرسپولیس امروز در شرایطی در محل تمرین سرخپوشان حضور یافت که شاگردان کالدرون روز جمعه برابر نفت مسجد سلیمان متحمل شکست یک بر صفر شدند.

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۶:۱۵ روز سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی به مصاف صنعت نفت آبادان خواهد رفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =