سه ایده برتر اولین استارتاپ سلامت و سبک زندگی ایلام معرفی شدند

ایلام - ایرنا - رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام گفت: سه ایده برتر اولین استارتاپ ویکند با موضوع سلامت و سبک زندگی منطقه‌ای غرب کشور در دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شدند.

کامران طاهرپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این رویداد ۳۸ ایده اولیه داوری شدند که در نهایت ۱۰ ایده برتر در بخش نهائی مورد پذیرش قرار گرفتند.

 وی افزود: در این رویداد ‌که توسط مرکز رشد فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایلام و با همکاری پارک علم و فناوری استان برگزار شد، ۱۲۶ نفر از استان‌های مختلف شرکت کردند.

وی افزود: این رویداد به مدت سه روز با حضور استان‌های ایلام، همدان، کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی برگزار شد.

طاهرپور یادآور شد: در پایان ۲ ایده برتر اول و دوم و ۲ ایده نیز به صورت مشترک سوم شدند که به ایده اول ۵۰ میلیون ریال، ایده دوم ۳۰ میلیون ریال و ایده‌های سوم هر کدام ۲۰ میلیون ریال اهدا شد.

وی تاکید کرد: همه ایده‌های برتر حتی در صورت عدم پذیرش در این رویداد در مرکز رشد فناوری مورد حمایت قرار می‌گیرند.

به گفته طاهر پور، ارتباطات و فناوری اطلاعات پزشکی، پزشکی و بهداشت، گیاهان دارویی، توریسم سلامت و مهندسی پزشکی حیطه‌های موضوعی این رویداد هستند.

رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام گفت: این برنامه با هدف ترویج کارآفرینی در اکوسیستم استارتاپی استان ایلام، ارتقای فرهنگ کار تیمی، حل مسئله، ساخت مدل تجاری و تحلیل ایده برگزار شد.

۶۹۲ نفر در شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناور مورد حمایت پارک علم و فناوری استان ایلام مشغول به فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =