حمایت قاطع اعضای شوراهای شهر و روستا از طرح مدیریت مصرف سوخت

تهران- ایرنا- نمایندگان مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور با صدور بیانیه‌های مجزا و متعدد، حمایت قاطع خود را از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی در تأیید تصمیم سران قوا اعلام کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاهای سراسر کشور در این بیانیه‌ها که به صورت خودجوش و در آستانه هفته بسیج صادر شده، با اعلام حمایت قاطع از تصمیم سران قوا در اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت که مورد تأیید و حمایت رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز قرار گرفت، آمادگی خود را برای همکاری و هم‌افزایی با مسوولان در اجرای صحیح این طرح به منظور منطقی کردن مصرف انرژی و پویایی اقتصاد و ملاحظات زیست محیطی اعلام کردند.

اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاهای کشور همچنین بر سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری در خصوص توجه هرچه بیشتر به رونق تولید، رعایت الگوی مصرف و توجه به اقتصاد مقاومتی و ارتقای کسب و کارهای نوین؛ بر آمادگی خود برای تحقق ابعاد مختلف این مهم در عرصه مدیریت شهری و روستایی تأکید کردند.

نمایندگان مردم در شوراهای اسلامی همچنین اقدامات اشرار وابسته به معاندان و بیگانگان و دخالت دشمنان خارجی در تخریب اموال عمومی و خصوصی مردم را محکوم کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =