مکان و زمان برگزاری تجمع حمایت از ولایت مردم تهران تغییر کرد

تهران- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از تغییر زمان و مکان برگزاری تجمع بزرگ مردمی «حمایت از ولایت» در پایتخت خبر داد.

حجت الاسلام «سیدمحسن محمودی» شامگاه شنبه با اعلام این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: مردم بابصیرت و فهیم ایران اسلامی در پی اغتشاش و فتنه انگیزی هفته گذشته جمعی از اشرار به بهانه افزایش قیمت بنزین، با برگزاری تجمع و راهپیمایی ضمن اعلام حمایت قاطع از رهبر معظم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، خشم و انزجار خود از اقدامات آشوبگران در آسیب رساندن به اموال عمومی را فریاد زدند.
وی افزود: بر همین اساس قرار بود که تجمع بزرگ مردم تهران برای محکومیت اقدام آشوبگران با عنوان «حمایت از ولایت»،‌ ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه روز دوشنبه(۴ آذر) در میدان امام حسین(ع) برگزار شود.

حجت الاسلام محمودی تصریح کرد: با توجه به استقبال گسترده و بی نظیر مردم ولایتمدار پایتخت برای حضور در این مراسم و  محدودیت‌های مکانی میدان امام حسین(ع)، مقرر شد این تجمع بزرگ مردمی در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه روز دوشنبه(چهارم آذر) در میدان انقلاب پایتخت برگزار شود.
وی اظهار کرد: برهمین اساس مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه تهران حرکت خود برای حضور در تجمع بزرگ حمایت از ولایت و محکومیت اقدام آشوبگران را از میدان های فردوسی و حر و خیابان های کارگر شمالی و آزادی آغاز و در میدان انقلاب تجمع خواهند کرد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: در تجمع بزرگ حمایت از ولایت مردم تهران،‌ سردار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران سخنرانی می کنند..
وی با اشاره به اینکه همسر شهید ابراهیمی از شهدای امنیت که هفته گذشته به دست آشوبگران به شهادت رسید نیز در این مراسم سخنرانی خواهد کرد، افزود: از دیگر برنامه های این اجتماع بزرگ مردمی، مداحی «سعید حدادیان» است.
تعدادی از آشوبگران هفته گذشته با سازماندهی معاندان و افراد فرصت طلب به بهانه افزایش قیمت بنزین با هدف ایجاد ناامنی، اقدام به اغتشاش، تخریب اموال عمومی، آتش زدن بانک ها و حمله به مراکز انتظامی و نظامی کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha