تاکید استاندار خراسان شمالی بر برگزاری مطلوب مسابقات جهانی کشتی

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی به میزبانی استان در مسابقات باشگاه‌های جهانی کشتی فرنگی و آزاد در اواخر آذرماه اشاره کرد و گفت: باید این مسابقات در حد مطلوب و با رعایت شاخص‌های بین‌المللی و بدون نقص برگزار شود.

محمدعلی شجاعی روز شنبه در جمع مدیران دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت: قرار است بزرگترین رویداد ورزشی جهان را در این استان شاهد باشیم لذا بحث آبروی ملی در میان است بنابراین تمام شهرستانها باید ورود سطح بالا به این موضوع داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات در دو شهرستان بجنورد و آشخانه با با حضور ۴۰۰ مهمان و حضور ۶تیم خارجی و دو تیم ایرانی که یکی از آنان اترک خراسان شمالی است برگزار می شود، ادامه داد: باید آمادگی کافی داشته و همه چیز اعم از امکانات، زیرساخت ها و اینترنت درجه یک باشد.

شجاعی تصریح کرد: برای برگزاری بهتر این مسابقات نیازمند جدیت و نگاه بلند تمام مدیران استان هستیم که آنان نیز متعاقبا گروه ویژه ای را در ادارات خود ایجاد کنند و تمامی شرایط استاندارد بین المللی را لحاظ کنند.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه هیچ تیمی نباید نگرانی و دغدغه ای داشته باشد، افزود: زیبا سازی، انجام کار شبانه روزی، عدم مقایسه این پروژه با پروژه های عادی باید راس امور قرار گیرد.

شجاعی خاطرنشان کرد: در این مسابقات فقط بحث هزینه کردن مطرح نیست بلکه خروجی این مسابقات باید در مسیر توسعه استان و بهره برداری بیشتر رقم بخورد و حتی می توان از نیروهای جوان داوطلب در اداره امور و کمک به برگزاری استفاده کرد.

دیدار فینال رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور، جمعه شب در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم بازار بزرگ ایران با نتیجه ۹ بر یک مقابل تیم اترک خراسان شمالی به پیروزی دست یافت و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =