بسیجیان همیشه با آمادگی و بصیرت در همه صحنه‌ها حضور دارند

شهرکرد- ایرنا- فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع)چهارمحال و بختیاری با تقدیر از حضور بسیج در همه صحنه‌های انقلاب گفت: بسیج با آمادگی و بصیرت در همه عرصه‌ها برای دفاع از نظام اسلامی حضور دارند.

سردار پاسدار علی محمد اکبری شنبه شب در جشن بزرگ ۴۰ سالگی بسیج با حضور خانواده بسیجیان و خانواد شهید محمد حسین حدادیان در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد افزود: پاسداری از انقلاب و دستاوردهای انقلاب اسلامی در هر مکان و زمان از رسالت‌های بزرگ بسیج و سپاه است.

وی با تاکید بر اینکه بسیجیان با آگاهی، بینش و بصیرت در همه عرصه‌ها و در هر زمان و مکانی که به نیروی بسیج نیاز باشد حضور دارند، اظهار داشت: بسیجیان در دفاع از حریم جمهوری اسلامی و حریم  اسلام ناب محمدی در سراسر جهان پیشگام و پیشقدم هستند.

اکبری افزود: بسیجیان تهدید و تحریم دشمنان را باور نکردند و با پیشرفت‌های که در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصاد مقاومتی و علم و فناوری کسب کردند، همیشه در همه عرصه‌های پیشتاز بودند.

فرمانده سپاه استان به ولایتمرداری مردم چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و گفت: این استان در تقدیم شهدای مدافع حرم جز نخستین استانهای کشور است. 

به گفته وی ،نخستین شهید بسیجی کشور در دفاع از حرم، نخستین شهید مدافع حرم از جامعه پزشکی و نخستین شهید جامعه مهندسی در دفاع از حرم از بسیجیان و مردم استان چهارمحال وبختیاری بوده است.

اکبری افزود: مردم بصیر و ولایتمدار استان در حوادث اخیر از همان ابتدا صف خود را اغتشاشگران جدا کردند و به عنوان نخستین استان کشور انزجار خود از اغتشاشگران را اعلام کردند.

به گزارش ایرنا، در جشن بزرگ ۴۰ سالگی انقلاب که به مدت ۳ شب در فرهنگسرای شهرکرد در حال اجراست، خانواده‌های شهیدان احمدی‌روشن، محمدحسین حدادیان و مجید قربانخانی‌ شرکت می‌کنند.

در حاشیه برگزاری این آیین نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در قالب ۵۰ غرفه با محوریت نمودهای عینی بسیج و هنرهای تجسمی و دستاوردهای ۴۰ ساله بسیج برپا شده است.

۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۸ به عنوان «روز بسیج» نامگذاری شده است که بیش از ۲ هزار و ۵۰ برنامه با شعار "بسیج ۴۰ سال خدمت؛ جهاد و شهادت" از ۲۹ آبان تا ۵ آذر در حال اجراست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =