۲ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۵
کد خبرنگار: 2660
کد خبر: 83566148
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۲ جایگاه عرضه سوخت در خوزستان وارد مدار شد

اهواز - ایرنا - مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان (اهواز) گفت: ۱۲ جایگاه عرضه سوخت در شهرهای خوزستان که در جریان وقایع اخیر توسط آشوبگران آسیب دیده بود پس از بازسازی، روز شنبه به طور کامل وارد مدار عملیات شد.

نعمت اله نجفی روز شنبه در گفت‌و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در جریان وقایع خشونت بار اخیر علاوه بر آسیب رسیدن به برخی اموال عمومی و شخصی مردم ، چهار جایگاه عرضه سوخت در بهبهان ، پنج جایگاه در رامهرمز و سه جایگاه در شهرهای اندیمشک ، شوش و اهواز به شدت آسیب دید که با تلاش انجام شده، هر ۱۲ جایگاه سوخت بازسازی شدند تا مردم برای سوخت گیری مشکلی نداشته‌ باشند.

فعال شدن سه جایگاه گاز سی ان جی در خوزستان
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) از فعال شدن دوباره سه جایگاه گاز سی ان جی در یک هفته اخیر در خوزستان خبر داد و گفت: با توجه به افزایش قیمت بنزین ، گرایش مردم به مصرف سوخت سی ان جی افزایش یافت به همین دلیل سه جایگاه در خوزستان که پیشتر به دلیل نداشتن صرفه اقتصادی تعطیل شده بود دوباره وارد مدار عملیات شد.
وی گافزود: با فعال شدن این سه جایگاه ، مجموع جایگاه‌های گاز سی ان جی در محدوده عملیاتی این شرکت به ۷۰ جایگاه رسید.

استان خوزستان ۲ شرکت پخش فرآورده های نفتی شامل اهواز و آبادان دارد که منطقه اهواز مسوولیت توزیع و راهبری سوخت در مناطق شمالی ، غرب ، مرکز و جنوب شرق خوزستان،و منطقه آبادان توزیع و مدیریت سوخت در شهرهای ساحلی و بندری خوزستان را برعهده‌دارد.
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) در ادامه از پیگیری این شرکت برای راه‌اندازی ۶ جایگاه غیرفعال گاز سی ان جی خبر داد و گفت: هم اکنون مصرف گاز سی ان جی برای خودروهای سواری ، عمومی و باری در مقایسه با بنزین بسیار به صرفه‌است.

حمایت از احداث جایگاه های گاز سی ان جی
نجفی با بیان اینکه شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ایران آمادگی دارد مجوز احداث جایگاه سی ان جی برای متقاضیان در هر منطقه ای از خوزستان را صادر کند ادامه داد: این شرکت از احداث جایگاه ‌های جدید عرضه گاز سی ان جی در مناطق مختلف خوزستان حمایت می‌کند.
وی از افزایش مصرف گاز سی ان جی پس از اجرای طرح مدیریت سوخت(بنزین) در خوزستان خبر داد.

هرکیلوگرم گاز سی ان جی ۶ هزار و ۶۵۰ ریال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =