۲ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۱۵
کد خبرنگار: 1331
کد خبر: 83566134
۰ نفر

برچسب‌ها

آوار برلین روی سر گلادباخ در شب آتش‌بازی بایرن بی‌سرپرست

تهران- ایرنا- هفته دوازدهم بوندسلیگای آلمان، با برتری بایرن‌مونیخ و شکست مونشن‌گلادباخ صدرنشین فعلی جدول، پیگیری شد.

هفته دوازدهم بوندسلیگای آلمان، ساعت ۱۸ عصر امروز (شنبه) دوم آذر با برگزاری همزمان ۶ دیدار پیگیری شد.

در دیدارهای این هفته، مونشن‌گلادباخ که با چهار امتیاز اختلاف نسبت به تیم‌های دوم و سوم در صدر جدول بوندسلیگا قرار داشت به مصاف یونیون برلین رفت اما در کمال ناباوری به تیم یازدهم جدول، مسابقه را با نتیجه ۲ بر صفر واگذار کرد. گل‌های یونیون برلین را آنتونی اوجّا در دقیقه ۱۵ و اندرسون در دقیقه ۹۲ به ثمر رساندند.

در دیگر دیدار هفته دوازدهم، شالکه ۲ بر یک از سد وردربرمن عبور کرد که در این مسابقه امین حارث در دقیقه ۴۳ و رامان در دقیقه ۴۵ برای شالکه گلزنی کردند و تک گل وردربرمن را یویا اوساکو در دقیقه ۸۰ به ثمر رساند. شالکه با این نتیجه، ۲۲ امتیازی شد و اختلاف خود را با صدر جدول به ۳ امتیاز رساند.

بایرلورکوزن و فرایبورگ نیز در هفته دوازدهم در مصاف با یکدیگر به تقسیم امتیازهای مسابقه رضایت دادند؛ این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید که هولر در دقیقه ۶ برای فرایبورگ و دیابی در دقیقه ۳۶ برای لورکوزن گلزنی کردند.

بایرن مونیخ که تا پیش از هفته دوازدهم با چهار امتیاز اختلاف، پشت سر گلادباخ قرار گرفته بود، در این هفته به مصاف دوسلدورف رفت و این تیم را با نتیجه ۴ بر صفر گلباران کرد. بنجامین پاوارد (دقیقه ۱۱)، تولیسو (دقیقه ۲۷) سرژ گنابری (دقیقه ۳۴) و فیلیپ کوتینیو (دقیقه ۷۰) گلزنان بایرن در این مسابقه بودند.

بایرن مونیخ با این نتیجه و با توجه به شکست مونشن‌گلادباخ، ۲۴ امتیازی شد و فاصله خود را با صدر جدول به یک امتیاز رساند.

فرانکفورت و وولفسبورگ تیم‌های نهم و دهم جدول نیز در هفته دوازدهم به مصاف هم رفتند که این مسابقه با برتری ۲ بر صفر وولفسبورگ پایان یافت. با این نتیجه وولفسبورگ، ۲۵ امتیازی شد و اختلاف خود را با صدر جدول به پنج امتیاز رساند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =