سرمربی ذوب‌آهن اصفهان: هدف تیم کسب ۳ امتیاز برابر فولاد خوزستان است

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: هدف کسب ۳ امتیاز در دیدار برابر فولاد خوزستان است و برای رسیدن به این مهم، تیم همه تلاش خود را خواهد کرد.

علیرضا منصوریان عصر شنبه در نشستی خبری پیش از دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و فولاد خوزستان افزود: دیدار فردای تیم رویاروی نماینده خوزستان برای من از اهمیت بالایی برخوردار است و تلاش ما کسب پیروزی در این دیدار، که برای آن تلاش خواهیم کرد.

وی بیان کرد: تلاش بر این بوده که در فاصله تعطیلات لیگ برتر با بررسی نقاط ضعف آنها را شناسایی و برطرف و میان بازیکنان اتحاد و برادری را بیش از گذشته محکم‌تر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با خوش‌آمد گویی به سعید آذری و جواد نکونام، مدیرعامل و سرمربی کنونی تیم فولاد خوزستان برای سفر به اصفهان تاکید کرد: تلاش ما بر این است در دیدار فردا هر سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم؛ تمرکز روی بازی و کسب پیروزی در این دیدار است و تنها به نتیجه فکر می‌کنیم.

وی اضافه کرد: تیم فولاد خوزستان در ۲ هفته گذشته به خوبی ارزیابی شده و فردا برای پیروزی به میدان خواهیم رفت.

منصوریان در ادامه از کسب نتیجه‌های نه چندان خوب در سه هفته گذشته لیگ برتر ابراز نارضایتی کرد و گفت: تیم ما بازی های خوبی ارائه می‌کند اما با تاسف در نتیجه‌گیری درست عمل نمی‌کنیم.

وی تصریح کرد: ذوب‌آهن از نظر نرم‌افزاری و سخت‌افزاری جزو باشگاه‌های برتر ایران است و در تجربه ۴۰ ساله خود نشان داده که پای مربیان خود خواهد ایستاد و من هم کسی نیستم که میدان را خالی کنم و با کمک باشگاه از این مرحله هم به خوبی عبور خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن همچین با اشاره به جدایی ۲ بازیکن این تیم، محمدباقر صادقی و زبیر نیک‌نفس بیان کرد: پس از صحبت با آنها به این نتیجه رسیدم که در فوتبال نمی‌توانیم با آنها همکاری داشته باشیم اما با آنها هم‌چنان دوست هستم.

وی ادامه داد: با سایر بازیکنان و بازیکنان خارجی نیز صحبت کردیم تا خود را نشان دهند و در جلسه هیات‌مدیره نیز متعهد شدم در پنج دیدار آینده ۱۰ امتیاز کسب کنیم.

منصوریان افزود: خلعتبری و حدادفری سرمایه‌های ذوب‌آهن هستند و بازیکنان ما می‌توانند روی آنها تکیه کنند.

دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و فولاد خوزستان از هفته یازدهم لیگ برتر عصر فردا، یکشنبه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به میزبانی ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =