درگیری، بیمارستان و درخشش در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا

تهران- ایرنا- رقابت‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا در حالی ادامه پیدا کرد که مسابقات برگزار شده تحت تاثیر اتفاقات جالب توجهی بود.

در جریان رقابت‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا تیم‌های لس‌آنجلس لیکرز، لس‌آنجلس کلیپرز، دنور و دالاس حریفان خود را شکست دادند و تیم‌های سن‌آنتونیو، شیکاگو بولز و گلدن استیت هم باختند.

لس‌آنجلس کلیپرز در مصاف با هیوستون برنده بود. این تیم توانست با درخشش کاوای لئونارد ستاره جدیدش در این فصل ۱۲۲ بر ۱۱۹ به برتری برسد. لئونارد در این دیدار ۲۴ امتیاز، ۶ ریباند و ۳ پاس منجربه گل ثبت کرد و بهترین بود. در طرف مقابل نیز جیمز هاردن ۳۷ امتیاز، ۸ ریباند و ۱۲ پاس منجر به گل داشت اما دبل دبلش نتوانست مانع باخت هیوستون شود. برای هیوستون راسل وست‌بروک نیز ۲۲ امتیاز آورد اما عملکرد او باعث نشد که در کانون توجه قرار بگیرد بلکه درگیری لفظی برادرش با یکی از بازیکنان کلیپرز توجه‌ها را به سمت او برد.

در جریان این مسابقه برادر راسل وست بروک که تماشاگر این مسابقه بود با مونترل هارل فوروارد کلیپرز درگیری لفظی شدیدی داشت که توسط ماموران امنیتی از سالن اخراج شد. این اتفاق عجیب باعث شد تا وست‌بروک نه به دلیل امتیازهایش برای هیوستون بلکه به دلیل درگیری برادرش مورد توجه قرار بگیرد.

در دیگر مسابقه بوستون برابر دنور باخت. بوستون در این مسابقه همان ابتدا کامبا واکر ملی‌پوش خود را به دلیل مصدومیت از دست داد و در نهایت ۹۶ بر ۹۲ باخت. مصدومیت واکر آنقدر شدید بود که او بلافاصله راهی بیمارستان شد.

لس‌آنجلس لیکرز دیگر تیم برنده دیدارهای برگزار شده بود. یاران لبرون جیمز این روزها روی نوار پیروزی هستند و با درخشش ستاره خود حریفان را یکی پس از دیگری شکست می‌دهند. لیکرز با درخشش جیمز و آنتونی دیویس ۱۳۰ بر ۱۲۷ اوکلاهوما را شکست داد. دیویس ۳۳ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۷ پاس منجربه گل داشت و لبرون جیمز نیز ۲۳ امتیاز، ۶ ریباند و ۱۴ پاس منجربه گل برای خودش ثبت کرد.

در دیگر دیدارهای برگزار شده دیتروید ۱۲۳ بر ۱۰۳ آتلانتا را شکست داد، واشنگتن ۱۲۵ بر ۱۱۸ از سد شارلوت گذشت، بروکلین ۱۱۶ بر ۹۷ ساکرامنتو را برد و میامی ۱۱۶ بر ۱۰۸ شیکاگو را مغلوب کرد.

نتایج دیگر دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

سن‌آنتونیو ۱۰۴ – فیلادلفیا ۱۱۵

کلیولند ۱۰۱ – دالاس ۱۴۳

گلدن استیت ۱۰۹ – یوتاجاز ۱۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =