نکونام: برای بازی با ذوب‌آهن برنامه داریم

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: برای به دست‌آوردن سه امتیاز بازی مقابل تیم ذوب‌آهن اصفهان برنامه داریم و تمام تلاش خود را می‌کنیم.

جواد نکونام عصر شنبه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان افزود: ذوب‌آهن تیم پرمهره و بزرگی است و در دیدار فردا امیدوارم بتوانیم بازی خوبی را ارائه و نتیجه دلخواه را کسب کنیم.

وی با اشاره به وقفه ایجاد شده در دیدارهای لیگ برتر به‌دلیل برگزاری مسابقات تیم ملی گفت: ایجاد این فاصله باعث شده تا تیم‌ها از حالت طبیعی خود خارج شوند اما ما با برگزاری بازی دوستانه سعی کردیم تا آمادگی خود را حفظ کنیم.

وی همچنین با بیان‌اینکه از تیم ذوب‌آهن شناخت کافی داریم، اظهار داشت: فیلم دیدارهای این تیم را دیده‌ایم و می‌دانیم که بازیکنانی در اختیار دارد که می‌توانند هر لحظه شرایط بازی را برای تیم ما دشوار کنند.

نکونام گفت: برای دیدار فردا تیم ما نیز برنامه دارد و می‌خواهد با توجه به تمریناتی که داشته‌، اهداف خود را اجرایی کند تا پیروز میدان شود.

وی همچنین با اشاره به بازی‌های تیم ملی فوتبال گفت: ویلموتس سرمربی تیم ملی، مربی بزرگی است، تیم ما دو شکست ناراحت‌کننده داشت، ولی ما قدر داشته‌هایمان را نمی‌دانیم، شکست مقابل عراق خیلی ناراحت‌کننده و سخت بود.

سرمربی فولادخوزستان همچنین با اشاره به اینکه دیدار فردا مقابل ذوب‌آهن هیچ حساسیت مدیریتی ندارد، خاطرنشان کرد:  همه بازی‌ها برای تیم ما مهم است، هر دو تیم برای به دست آوردن سه امتیاز تلاش می‌کنند و به کسب آن نیاز دارند.

وی همچنین در باره محرومین و مصدومین تیمش در دیدار فردا اظهار داشت: برای بازی فردا محمد آبشک را به‌دلیل محرومیت در اختیار نداریم و سایر بازیکنان مشکلی ندارند.

از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال دیدار ۲ تیم ذوب‌آهن اصفهان و فولاد خوزستان عصر فردا  از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =