بسیجیان مهریز ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی دریافت کردند

یزد- ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون تعدادی از بسیجیان فعال زیر پوشش در حوزه اقتصاد مقاومتی برای رونق تولید تسهیلات اشتغالزایی دریافت کردند.

علی اصغر سلمانی عصر شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تسهیلات طبق مقررات به متقاضیان بسیجی که در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری فعالیت دارند پرداخت می‌شود.

وی بدون اشاره به تعداد دریافت کنندگان این تسهیلات ادامه داد: افراد علاقه‌مند برای فعالیت در حوزه تولید و اشتغال باید به پایگاه‌های مقاومت بسیج در شهر و روستاهای بخش‌مرکزی مراجعه کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز همچنین از راه‌اندازی ۲۵ صندوق‌ قرض‌الحسنه زودبازده در روستاهای بخش‌مرکزی این شهرستان و اجرای طرح کرامت در راستای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید خبر داد.

سلمانی اظهار داشت:  راه‌اندازی ۲۵ گروه جهادی برای اجرای طرح‌های فرهنگی، عمرانی در روستاها با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی و اداری جزو برنامه‌های محوری این ناحیه است.

وی، اساسی‌ترین وظیفه بسیج را آمادگی اعضا برای مقابله با جنگ نیمه‌سخت و نرم و همکاری همه جانبه در زمینه محرومیت‌زدایی در مناطق روستایی ذکر کرد.

مهریز ۲۵ هزار بسیجی دارد.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =