آغاز مرحله جدید تمرینات پاروزنان ایران در مسیر المپیک

تهران- ایرنا- تیم‌های ملی قایقرانی ایران مرحله جدید اردوهای آماده‌سازی خود برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک را آغاز کردند.

دور جدید تمرینات تیم ملی آب‌های آرام بانوان در بخش کایاک و کانو از فردا دوشنبه آغاز می‌شود و هشت ورزشکار در اردوی تیم ملی خواهند بود. پس از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور آب‌های آرام بانوان، هشتمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ با نفرات جدید آغاز می‌شود و تا ۲۶ آذر نیز ادامه خواهد داشت.

کیانا کمال‌زاده و مینا عبدالهی از هرمزگان، گلناز غضنفریان از مازندران و سمن سلطانی از تهران در بخش کایاک و زیبا سماک حرفه از گیلان، مریم شورگشتی و مائده شورگشتی از تهران و مهسا کهنسال از خوزستان در بخش کانوکانادایی قایقرانان دعوت شده به این مرحله از اردو هستند که تحت نظر مهسا مجللی مربی تیم ملی تمرینات خود را در دریاچه آزادی انجام می‌دهند.

همچنین نهمین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی روئینگ مردان ایران با حضور ۵ ورزشکار در دریاچه آزادی آغاز شده و ملی پوشان تا ۲۴ آذرماه تمرینات خود را زیر نظر کادرفنی انجام می‌دهند و خود را برای حضور در رقابت‌های کاپ آسیا و انتخابی المپیک آماده می‌کنند.

افشین فرزام سرمربی و فرزین رضایی کمک مربی تیم ملی قایقرانی مردان ایران هستند که برای این مرحله از اردو میلاد الله وردیان و عاقل حبیبیان از آذربایجان غربی، محمدحسین حقی و سیاوش سعیدی از تهران، بهمن نصیری از زنجان و امیرحسین محمودپور از گیلان را به اردو دعوت کرده‌اند.

در کنار این اردو، پنجمین مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی روئینگ مردان در رده سنی جوانان نیز با حضور ۴ ورزشکار در دریاچه آزادی آغاز شده و ملی‌پوشان تمرینات خود را تا ۲۳ آذر ادامه خواهند داد.

آریا سلیمان‌پور از تهران، عطا زارعی از خراسان شمالی و فواد هوشیار و شهروز صفایی از کردستان نفرات حاضر در این مرحله از اردوی آماده‌سازی هستند و خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده می‌کنند.

محمدعلی قرائت مربی و امیرحسن کاویانی کمک مربی تیم ملی هستند.

پیش از این اردوی تیم ملی آب‌های آرام مردان نیز در دریاچه آزادی آغاز شد و ملی‌پوشان خود را برای حضور در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک آماده می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =