توزیع ۷۶۸ تن برنج پاکستانی درهرمزگان از سوم آذرماه

بندرعباس- ایرنا- ۷۶۸تن برنج پاکستانی از فردا یکشنبه سوم آذرماه در فروشگاه های بزرگ، زنجیره ای و تعاونی های سراسر استان هرمزگان توزیع می شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: هر کیسه برنج پاکستانی به قیمت ۸۹۰ هزار ریال به فروش می رسد.
خلیل قاسمی عصر شنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان  افزود: باتوجه به کمبود برنج که اخیرا درهرمزگان به وجود آمده بود، تصمیم بر واردات برنج  به استان گرفته شد.
وی همچنین با اشاره به سهمیه بندی بنزین بیان داشت: درحال برنامه ریزی هستیم تا شهروندانی که با مسافر برهای شخصی جا به جا می شوند در صورت مشاهده افزایش خودسرانه قیمت ها بتوانند شماره پلاک خودرو را جهت اعمال جریمه گزارش دهند.
رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان خاطر نشان کرد: از یکم تا سی ام آذرماه نیز طرح کنترل درج قیمت در استان آغاز شده است.
قاسمی گفت: درج نشدن قیمت بر روی کالاها، بستری را برای برخی افراد سودجو فراهم می کند تا سایر مشکلات را به وجود بیاورند.
وی بیان داشت: اعمال طرح نظارت موجب می شود که از افزاش خودسرانه قیمت اجناس و کالاها جلوگیری شود.
این مسوول اظهارداشت: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه تخلف به سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان به صورت شبانه روز گزارش دهند.
براساس اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، ۹۶۰ قلم کالا در سامانه این سازمان و سایت سیاق درج شده که افراد می توانند با پیامک به شماره ۳۰۰۰۹۱۲۴ آخرین قیمت اجناس مطلع شوند.
 همچنین به منظور اطلاع بیشتر شهروندان هرمزگانی از لیست اقلام اساسی، سایت سیاق به نشانی Http//:sayagh.asnafhormozgan.ir  در اختیار است که امکان ثبت گزارش تخلف مشاهده شده نیز  در آن مهیا شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =