اعتراض کارگردان «سمفونی نهم» به چینش در اکران

تهران- ایرنا- کارگردان فیلم سینمایی «سمفونی نهم» با انتشار یادداشتی به توقف اکران این فیلم در قم و همچنین چینش فیلم‌های در حال اکران اعتراض کرد.  

به گزارش روابط عمومی فیلم سینمایی سمفونی نهم متن یادداشت اعتراضی محمدرضا هنرمند به شرح زیر است: «بعد از اینکه با تصمیم غیرقابل توجیه شورای صنفی نمایش، فیلم سمفونی نهم را با دو فیلم کمدی پر مخاطب مطرب و چشم و گوش بسته که اولی یک توقیف یک هفته‌ای هم داشت به نمایش گذاشتند، تکلیف فیلم سمفونی نهم پیشاپیش معلوم شد.»

یک هفته بعد، درحالی‌که فیلم سمفونی نهم در زیر دست و پای این دو فیلم کمدی داشت به سختی نفس می‌کشید، خبر خوش از توقیف بیرون آمدن فیلم خانه پدری هم تیتر همه خبرگزاری‌ها شد و یک رقیب تازه نفس و تازه آزاد شده هم به جمع ماپیوست تا سهمی از ظرفیت محدود و نا چیز مخاطب سینما داشته باشد.

حالا خبردار شدم به دلایلی که هنوز برایم روشن نیست فیلم سمفونی نهم را در شهر قم از پرده نمایش پایین کشیده‌اند. هردم از این سو و از آن سو بری می‌رسد!!»

در خلاصه داستان فیلم سینمایی سمفونی نهم به کارگردانی محمدرضا هنرمند آمده است: مرگ و عشق دربانی هستند که در اصل قهرمان زن فیلم را به بهشت می‌برند.

حمید فرخ‌نژاد، ساره بیات، محمدرضا فروتن، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمانی، هدی زین‌العابدین و پژمان بازغی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =