«مسیح» هوادار فلامینگو شد

تهران- ایرنا- در آستانه فینال حساس جام لیبرتادورس، هواداران باشگاه فلامینگو برزیل که تیم‌شان یک پای فینال مقابل ریور پلاته محسوب می‌شود، لباس باشگاه محبوب خود را به تندیس مشهور عیسی مسیح پوشاندند.

فلامینگو که بعد از ۳۸ سال نخستین فینال لیبرتادورس خود را تجربه می‌کند، امشب (شنبه) در فینالی که به طور تک بازی در ورزشگاه استادیو مانیومنتال لیما پایتخت پرو برگزار می‌شود، به مصاف مدافع عنوان قهرمانی خواهد رفت.

در این راستا، تیم بازاریابی فلامینگو به همراه اسپانسر پیراهن این تیم با آراستن و چراغانی کردن تندیس مشهور مسیح و پوشاندن لباس راه‌راه قرمز و مشکی تیم‌شان بر این تندیس که سراسر ریو را زیرنظر دارد، اطمینان حاصل کردند که تمام مردم شهر از این تاریخی بودن این رویداد بزرگ مطلع باشند.

این تیم که با لقب «دوست داشتنی‌ترینِ برزیل» شناخته می‌شود، برای اضافه کردن جام لیبرتادورس به تک افتخار خود که به سال ۱۹۸۱ باز می‌گردد و تنها حضور آنان در معتبرترین رقابت باشگاهی آمریکای جنوبی محسوب می‌شود، کار سختی را پیش رو دارند.

در سوی مقابل، ریورپلاته دومین جام متوالی و سومین جام خود را در عرض چهار سال هدف گرفته است؛ بدنبال اتفاقات و بلوای فینال فصل گذشته که منجر به جابجایی محل برگزاری دیدار برگشت مابین ریورپلاته و بوکا جونیورز به مادرید اسپانیا شد، فینال این دوره برای نخستین بار در تاریخ برگزاری این تورنمنت به شکل تک بازی برگزار می‌شود.

این تیم که تحت هدایت «خورخه ژسوس» قرار دارد، در ماه‌های اخیر در فرم فوق‌العاده‌ای بوده و با پشتوانه ۲۵ بازی بدون شکست پا به فینال لیما خواهد گذاشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =