مشکلات کشور با تکیه بر توان داخلی رفع می‌شود

قزوین – ایرنا - فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: مسئولان باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا با استفاده از ظرفیت‌ها و تکیه بر توان داخلی برای رفع مشکلات کشور اقدام کنند.

سردار محمد شاهرخی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:امروز مردم با مشکلات معیشتی دست‌ و پنجه نرم می‌کنند و باید مسئولان برای رفع مشکل گرانی و بیکاری که ۲ عامل فشار اقتصادی و روانی بر مردم هستند تلاش کنند.
وی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی علیه آشوبگران، اضافه کرد:مردم با حضور خود انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و با این حضور گسترده در این راهپیمایی به استکبار جهانی اعلام کردند که فاصله‌ای بین نسل فعلی در وابستگی به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب با نسل اول وجود ندارد.
فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد: همدلی مردم با مسئولان سبب پشت سر گذاشتن مشکلات خواهد شد و کشور ایران را به‌عنوان ملتی مقتدر، مستقل و آزاد در جهان نشان می‌دهد.
وی با اشاره به رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری، افزود: دغدغه رهبر معظم انقلاب، رفاه، آرامش و امنیت مردم است و تبعیت از فرمایش ایشان کمک می‌کند که به آرمان‌های انقلاب و نظام دست پیدا کنیم.
شاهرخی با بیان اینکه مردم اعتراضات به حقی دارند و لازم است که این اعتراض‌ها از بستر قانون انجام گیرد، اظهار داشت:باید مسئولان به مطالبات صنفی که در چهارچوب قانون مطرح می‌شود توجه کرده و تلاش کنند تا مشکلات برطرف شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =