۲ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۲
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83565924
۰ نفر

برچسب‌ها

مردم ایران همواره پشتیبان نظام اسلامی بوده‌اند

اهواز - ایرنا - فرماندار اهواز گفت: مردم ایران هیچگاه اغتشاشگران را همراهی نکرده و همواره پشتیبان نظام جمهوری اسلامی بوده‌اند.

جمال عالمی نیسی روز شنبه در حاشیه راهپیمایی مردم اهواز در حمایت از اقتدار و امنیت کشور و محکومیت اغتشاشگران در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: مردم حق دارند نسبت به مشکلات اجتماعی خود اعتراض کنند اما قانون، روش اعتراض را مشخص کرده است. نظام با اعتراضات مردمی هماهنگ است و تاکنون نشده که ما از اعتراضات صحیح مردمی ممانعت کرده باشیم و نمونه آن اعتراضات قشر کارگری خوزستان است اما حرکت‌هایی که جنبه تخریب اموال عمومی، هجوم به ادارات و آتش زدن اموال مردم را داشته به طور قطع از سوی دشمنان بوده و مردم نسبت به آن هوشیار هستند.

وی با اشاره به اینکه ما باید تهدید دشمنان را به فرصت تبدیل کنیم افزود: حوادث اخیر نشان داد که دشمنان نظام در طول این مدت در حال برنامه ریزی بوده و از حمایت عربستان و رژیم صهیونیستی و آمریکا برخوردار بودند تا به نظام آسیب وارد کنند.این نظام متعلق به مردم است و حضور مردم نشان دهنده آن است که این گونه آشوب ها قابل پذیرش نیست.

فرماندار اهواز با بیان اینکه این اتفاق نشان داد که باید با هوشیاری بیشتری عمل کنیم افزود: خوشبختانه مردم به محض اینکه متوجه شدند دشمن پشت قضیه اتفاقات و تخریب‌ها است کنار کشیدند و در کوتاه‌ترین زمان قضایا جمع شد.

فرمانده نیروی انتظامی خوزستان نیز گفت: اغتشاشاتی که در چند روز گذشته صورت گرفت با حمایت و پشتیبانی معاندان نظام و برخی کشورهای عربی منطقه بود که مردم به خوبی متوجه این موضوع شدند. امروز مردم اهواز با حضور گسترده خود در راهپیمایی نشان دادند که به این نظام علاقه داشته و مشت محکمی بر دهان معاندین انقلاب وارد کردند.

حیدر عباس زاده افزود: آشوبگران، عناصر ضدانقلاب و عوامل منافقان، آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل‌سعود باید بدانند که ملت ایران پای اهداف، حمایت از رهبر معظم انقلاب، خون مقدس شهدا و امنیت خود با قدرت ایستاده و در صورت نیاز تا آخرین قطره خون خود از دستاوردهای نظام اسلامی صیانت می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =