رئیس هیات ورزش‌های دانشگاهی استان تهران انتخاب شد

تهران- ایرنا- علی حبیب‌الهی مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه تهران با کسب ۱۰ رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات ورزش دانشگاهی استان تهران انتخاب شد.

به گزارش روز شنبه اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، مجمع ریاست این هیات با حضور محمد حسین علیزاده نایب رئیس فدراسیون و رضا گلمحمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و نمایندگان دانشگاه‌های مراکز آموزش عالی استان از دانشگاه‌ آزاد اسلامی، وزارت علوم، پیام نور، جامع علمی- کاربردی، دانشگاه علوم پزشکی و دیگر اعضاء در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

در این مجمع انتخاباتی قاسم علیپور، نصرت اله عابدینی و علی حبیب الهی نامزد های این هیات بودند که در مجموع ۱۳ رای نیز حبیب الهی با کسب ۱۰ رای به عنوان رئیس هیات انتخاب شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه توجه به ورزش دانشگاهی را برای این استان ارزشمند دانست و گفت: در صدد هستیم تا با بهره گیری از دانشگاه ها بتوانیم ورزش را در این محیط ها گسترش دهیم.

رضا گلمحمدی اضافه کرد: در حال حاضر دانشگاه های استان تهران بهترین ظرفیت برای توسعه ورزش قهرمانی و علمی محسوب می شوند که می توان استعدادها را برای بسیاری از رویداد های ورزشی کشوری و بین المللی تربیت کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =