پایان آشوب؛ حقوق بازیکنان ناپولی بلوکه و شورشیان اخراج می‌شوند

تهران- ایرنا- براساس گزارش‌ها رییس باشگاه ناپولی حقوق بازیکنان این تیم را بلوکه کرده و قصد دارد ۲۵ درصد از قرارداد آنان را کاهش داده و همچنین برخی از ستاره‌های این تیم از جمله «کالیدو کولیبالی» را به دلیل تمرد و نافرمانی از دستورات، به فروش برساند.

بدنبال تساوی ناپولی مقابل سالزبورگ در لیگ قهرمانان و خودداری اعضای این تیم از پیروی از دستورات مبنی بر بازگشت به تمرینات، این باشگاه ایتالیایی چندین هفته در جنگ داخلی به سر می‌برد.

فرمان عدم مصاحبه با رسانه‌ها صادر شده و بنابراین بازیکنان و «کارلو آنچلوتی» از گفتن نیمه داستان خود منع شده‌اند.

«اورلیو دی لورینتیس» متعهد شده که تیم را تنبیه کند و گزارش‌های متعدد حاکی از آن است که قصد پا پس کشیدن نیز ندارد.

براساس گزارش لا گزت دلو اسپورت، لا ریپابلیکا، توتواسپورت و تعدادی دیگر از رسانه‌ها، حقوق ماه اکتبر اعضای باشگاه بلوکه شده است.

این اقدام پیش‌درآمد پیشنهاد قانونی رییس این باشگاه در راستای کاهش ۲۵ درصدی دستمزد بازیکنان این تیم به عنوان تنبیه و مجازات است.

بازیکنان می‌توانند در پاسخ به این اقدام، باشگاه را مورد پیگرد قرار دهند و گفته می‌شود آنان برای اقدام مقتضی و مناسب قصد گرفتن مشاوره قانونی را دارند.

در صدر تمام گزارشات، گزت دلو اسپورت مدعی شده که دی لورینتیس مصمم است تا آن دسته از بازیکنانی را که مقصر این شورش هستند، از تیم کنار بگذارد.

کولیبالی، «آلان»، «لورنزو اینسینیه»، «دریس مرتنز» و «خوزه کایخون» در فهرست طردشدگان قرار دارند.

برخی از این افراد تابستان سال آینده فروخته خواهند شد اما مرتنز و کایخون که تا ژوئن ۲۰۲۰ قرارداد دارند، ژانویه سال آتی باشگاه را ترک می‌کنند.

علاوه بر این، موقعیت شغلی آنچلوتی نیز امن نبوده و شنیده‌ها حاکی از آن است که «گنارو گتوسو» گزینه احتمالی و موقت دی لورینتیس برای هدایت تیم تا پایان فصل است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =