درایت رهبرانقلاب نگذاشت فتنه‌گران به اهداف شوم خود برسند

تهران- ایرنا- رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه متاسفانه فضای مجازی به بستری برای فتنه‌انگیزی تبدیل شده است، گفت: در قضایای اخیر نیز شاهد بودیم که فتنه‌گران با استفاده از این فضا به ساماندهی تجمعات می‌پرداختند که با درایت رهبر انقلاب نتوانستند به اهداف شوم خود دست یابند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد قاضی روز شنبه در اختتامیه اولین دوره طرح بصیرت افزایی ویژه سربازان متاهل نیروی هوایی ارتش اظهار داشت: توصیه من به شما جوانان در ابتدای زندگی مشترک آن است که هرچه بیشتر با قرآن کریم مانوس باشید چراکه تمامی آنچه باید درباره درست زیستن در زندگانی بکار بست، در این کتاب آسمانی آمده و اگر کسی بر مبنای آن عمل کرده و کلام الله را ملاک عملکرد خویش قرار دهد، مطمئناً در دنیا و آخرت جزو سعادتمندان خواهد بود.

وی با اشاره به آنکه باید در زندگی مشترک، تحمل و مدارا را باید در سرلوحه اقدامات قرار داد، تاکیدکرد: زن و مرد باید در زندگی با یکدیگر مودت داشته باشند که این اصل جز با تحمل و مدارا در برابر سختی‌های روزگار، میسر نخواهد شد؛ چون همانطور که می‌دانیم بدون چشیدن تلخی شدائد، شیرینی رفاهیات، بی‌معنی است.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش، بصیرت را از جمله اساسی‌ترین نیازهای بشر امروزی دانست و تصریح کرد: دارا بودن بصیرت چه در حیطه زندگی فردی و چه در عرصه زیست اجتماعی از جمله اصلی‌ترین نیازهای بشر امروزی است که با تکیه بر آن می‌تواند از تمامی معضلات و مشکلات عبور کند.

حجت‌الاسلام قاضی در ادامه اظهار داشت: مرد و زن هردو باید بدانند که همسرشان امانتی الهی است که نزدشان به ودیعه گذاشته شده و باید با حُسن خلق و مفاهمه، امانتدار خوبی باشند و وظایف زناشویی خود را به احسن وجه ایفا کنند.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور پس از گرانی بنزین افزود: متاسفانه فضای مجازی به بستری برای فتنه انگیزی تبدیل شده است و در قضایای اخیر نیز شاهد بودیم که فتنه‌گران با استفاده از این فضا به ساماندهی تجمعات می پرداختند که با درایت رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) نتوانستند به اهداف شوم خود دست یابند.

این دوره برای نخستین بار در سطح ارتش با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از سربازان و کارکنان وظیفه به‌همراه همسرانشان برگزار شد که در آن مباحثی درخصوص همسرداری، سبک زندگی اسلامی و تربیت شایسته فرزندان ارائه شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =