مردم بعد از صحبت‌های رهبری صف خود را از آشوبگران جدا کردند

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: مردم از زمان و شیوه اجرایی گران‌شدن بنزین گلایه داشتند و بعد از صحبت‌های مقام معظم رهبری به طور کامل صف خود را از آشوبگران جدا کرده و کنار کشیدند.

سردار بهمن ریحانی روز شنبه در همایش تجلیل از جهادگران بسیجی و خادمین موکب «شهدای جهاد کشاورزی » که در سرسرای سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه برگزار شد، افزود: بزرگترین اقتدار و عامل بازدارندگی ما امروز مردم هستند و در جریان حوادث و ناآرامی‌های اخیر نیروهای بسیج در کف خیابان حضور داشتند و ظرف ۴۸ ساعت مشکلات را حل کردند.

وی بزرگترین راهبرد دشمن را بی‌تفاوت کردن مردم دانست و افزود: امروز دشمن به دنبال جدایی دین از سیاست است تا قدرت اعتقادی، فکری و بازدارندگی ما را در اختیار بگیرد.

سردار ریحانی گفت: امام راحل هیچ‌گاه بسیج را مختص ایران نمی‌دانست و او یک ارتش مردمی بنا نهاد تا این تفکر را بیمه و انقلاب را به همه کشورهای اسلامی منتقل کند.

فرمانده سپاه کرمانشاه افزود: :بسیج مختص جغرافیای ایران نیست و امروز این سربازان و مدافعان در لباس بسیج، بستر و جلوه جهانی به خود گرفته‌اند و مایه عزت، سربلندی و بزرگترین عامل بازدارندگی برای کشور هستند.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) کرمانشاه در ابتدای صحبت‌های خود از خادمین موکب‌ها در ایام اربعین امسال و به طور ویژه از موکب‌های سازمان جهاد کشاورزی تقدیر و تشکر کرد.

در انتهای این همایش از جمعی از جهادگران بسیجی و خادمین موکب‌های سازمان جهاد کشاورزی تقدیر به عمل آمد.