فتنه دشمنان با درایت مقام معظم‌رهبری خنثی شد

یزد- ایرنا- استاد حوزه علمیه قم گفت: فتنه و آشوب اخیر کشور با درایت مقام معظم‌رهبری و موضع‌گیری‌های معظم‌له و هوشیاری مردم و مسئولان به موقع خنثی شد .

حجت الاسلام سیدمحسن میرقیصری روز شنبه در جشن ۴۰ سالگی تشکیل بسیج در مهریز افزود: رهبری فرزانه با دوراندیشی و آینده‌نگری، آتش کفرجهانی را که به دنبال ضربه‌زدن به اصل نظام بود خاموش کردند.

وی ادامه داد: ایثار مقام معظم‌رهبری و حمایت از تصمیم سه قوه که ارکان نظام هستند یک اقدام انقلابی بود که مردم با عنایت به آن با همکاری نیروهای بسیجی و امنیتی موجب شکست توطئه اغتشالگران شدند.

این استاد حوزه خاظر نشان کرد: توطئه‌ها علیه انقلاب‌اسلامی ادامه دارد و باید مردم و مسئولان با حفظ وحدت و روحیه دینی و انقلابی گوش به فرمان مقام معظم‌رهبری در برابر جبهه استکباری ایستادگی کنند.

میرقیصری اظهار داشت: ملت ایران در ۴۰ سال گذشته فتنه‌های مختلفی را با موفقیت پشت‌سر گذاشته و قطعا باید در سایه همدلی و ولایتمداری  برای اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری در صحنه حضور داشته باشد.

وی بیان داشت: تحریم و تهدید دشمنان تمام ناشدنی است چون انقلاب‌  در برابر استکبار ایستاده است و هیچگاه از اصول و ارزش‌های انقلابی خود کوتاه نمی آید و به مسیر عزت‌بخش خود با قدرت ادامه می‌دهد.

استاد حوزه علمیه قم به ضرورت رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم توسط مدیران‌اجرایی اشاره کرد و بر جلب اعتماد آنها با خدمت خالصانه و سعه صدر تاکید کرد چون مردم همواره به نظام خدمت کرده‌اند.

میرقیصری همچنین از بسیجیان خواست با بصیرت و بینش‌انقلابی همواره مواظب توطئه‌های فرهنگی و اقتصادی باشند و برای عمل به توصیه‌های مقام معظم رهبری اقدام کنند.

مهریز ۲۵ هزار بسیجی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =