۲ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۸
کد خبرنگار: 1370
کد خبر: 83565821
۰ نفر
بازرسی‌ها برای جلوگیری از گرانفروشی در نایین تشدید می‌شود

اصفهان-ایرنا- دادستان نایین از تشدید نظارت تیم‌های بازرسی برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاها و برخورد با متخلفان در این شهرستان خبر داد.

مهدی طارمی روز شنبه در جلسه بازرسان صنفی و اتاق اصناف نایین گفت: هرگونه افزایش قیمت در فروش کالا و خدمات به بهانه افزایش بهای بنزین هیچ توجیه قانونی ندارد و با گرانفروشی، احتکار و کم‌فروشی خارج از چارچوب قانونی برخورد خواهد شد.

وی با بیان‌اینکه همه ظرفیت‌های نظارتی خود را در روند کنترلی قیمت‌ها به‌کار خواهیم گرفت، تصریح کرد: دلیلی برای گرانی کالاها و خدمات وجود ندارد و با هرگونه تخلفی با قید فوریت برخورد خواهد شد.

دادستان نایین اظهار داشت: 20 اکیپ بازرس ثابت و افتخاری در حال آماده باش کامل قرار دارند.

وی بیان کرد: بازرسی و نظارت بر نحوه عرضه کالا و خدمات به‌منظور جلوگیری از هرگونه کمبود یا افزایش غیرمنطقی قیمت و ارتکاب تخلف از سوی واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و رسیدگی سریع به شکایت‌ها و گزارش‌های مردمی همچنان ادامه دارد.

طارمی با تأکید بر اهمیت نقش شهروندان در جلوگیری از تخلفات خاطرنشان کرد: شهروندان برای خرید لوازم مورد نیاز خود به واحدهای صنفی معتبر و دارای پروانه کسب مراجعه کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را در اسرع وقت به ستاد خبری و دایره رسیدگی به شکایات اتاق اصناف و تعزیرات و گزارش‌های مردمی اطلاع دهند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.

در این جلسه رییس اداره تعزیرات، اداره بازرگانی و رییس اتاق اصناف و بسیجیان حضور داشتند.

نزدیک به یک‌هزار و 200 واحد صنفی در شهرستان نایین فعالیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =