کریستیچوویچ: به شاهین آمدم تا شرایط را تغییر دهم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: می‌دانم که شاهین شرایط خوبی در لیگ ایران ندارد اما با آگاهی به مشکلات به این تیم آمدم تا اوضاع را تغییر دهم.

میشو کریستیچوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا در هفته یازدهم لیگ برتر با اشاره به اینکه برای اولین بار روی نیمکت شاهین خواهد نشست، گفت: فقط هفت روز است که به این تیم اضافه شدم اما می‌دانم که شاهین شرایط چندان خوبی ندارد. تلاش می‌کنم که بهترین عملکرد را با این تیم داشته باشم. می‌دانم که در قعر جدول هستیم و ۲۲ گل شاهین از حریفان دریافت کرده است و تنها پنج بار موفق به باز کردن دروازه حریفان شده است. از این شرایط آگاهی کامل دارم و به شاهین آمدم تا آن را تغییر دهم.

وی در مورد اینکه سایپا هم در هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب نکرده است، افزود:‌ می‌دانم که سایپا هم در پنج بازی اخیر گلی به حریفان نزده و پیروزی نداشته است. تلاش می‌کنیم برابر این تیم بازی خوبی را ارائه دهیم و به برتری برسیم. تلاش می‌کنیم تا ابتدا مشکل گلزنی تیم را حل کنیم و بازی را ببریم اما اگر به پیروزی نرسیم این موضوع رضایت من را همراه نخواهد داشت.

سرمربی جدید تیم شاهین شهرداری بوشهر اضافه کرد: سایپا تیم جوانی است و بازیکنان جوانی هم دارد و از طرفی از حضور یک مربی خوب و جوان بهره می‌برد. این تیم فصل را با نتایج خوبی آغاز کرد اما در بازی‌های اخیر سایپا نتوانسته نتایج چندان خوبی را کسب کند.

کریستیچوویچ که اولین حضور در شاهین شهرداری بوشهر را تجربه خواهد کرد در مورد مربیان پر تعداد کروات که در ایران کار کرده‌اند، اضافه کرد: هم برانکو ایوانکوویچ و هم زلاتکو کرانچار از مربیان بزرگ فوتبال کرواسی هستند که در ایران کار کرده‌اند. از طرفی نفراتی مانند لوکا بوناچیچ، وینگو بگوویچ، استانکو پوکله‌پوویچ و تومیسلاو ایویچ از جمله مربیان مطرح کرواسی بودند که سابقه کار در ایران را دارند. همه این مربیان نتایج خوبی در فوتبال ایران گرفتند. کرانچار هم از جمله مربیان برتر سپاهان بوده است. برانکو هم که در تیم ملی ایران و پرسپولیس نتایج خیلی خوبی گرفته و از مربیان بزرگ کرواسی است که در ایران کار کرده است.

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته یازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۱۵ یکشنبه در ورزشگاه پاس قوامین تهران به مصاف سایپا خواهد رفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =