۴۰۰ مددجوی کمیته امداد استان تهران به مشهد اعزام شدند

تهران- ایرنا- معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران از اعزام ۴۰۰ مددجوی تحت حمایت به مشهد مقدس خبر داد.

حسین زمانیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه یکی از برنامه های فرهنگی کمیته امداد اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی است، گفت: برگزاری برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد گامی موثر در راستای توانمندسازی مددجویان به شمار می رود.

وی با اشاره به اعزام ۴۰۰ مددجوی تحت حمایت به مشهد مقدس بیان کرد: این مددجویان شامل مادران و دختران است که زائران در این سفر معنوی هفت روزه از برنامه های متنوع فرهنگی، آموزشی تربیتی بهره مند می شوند.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران هچنین به اعزام ۱۴۸ مددجوی تحت حمایت به مشهد مقدس در قالب شوق زیارت خبر داد و گفت: این مددجویان شامل ۴۸ نفر از سالمندان و ۱۴۰ مادر و دختر است که اول آذرماه به مشهد مقدس مشرف شده اند.

زمانیان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۶۳۶ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران به مشهد مقدس اعزام شده اند، افزود: ۲۵۱۶ نفر از این مددجویان در قالب شوق زیارت و ۱۱۲۰ نفر نیز در قالب اردوهای زیارتی مصوب کمیته امداد به مشهد مقدس اعزام شده اند.

وی تقویت سطح معنوی، افزایش روحیه نشاط و خود باوری در بین مددجویان و ارتقای سبک زندگی این خانواده‌ها را از اهداف اردوهای زیارتی بیان کرد و ادامه داد: دانش آموزان، دانشجویان، دختران بازمانده از تحصیل و در آستانه ازدواج، مادران و سالمندان از اردوهای زیارتی بهره مند می شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha