۲ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۸
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83565784
۰ نفر

برچسب‌ها

زنان در صف مقدم مقابله با تهدید فرهنگی هستند

یزد- ایرنا- رئیس سابق سازمان بسیج زنان کشور گفت: زنان در جامعه ما در صف مقدم مقابله و پیشگیری از تهدید نرم فرهنگی دنیای استکباری به سرکردگی آمریکا هستند و باید با بصیرت وظفه دینی و انقلابی خود را انجام دهند.

مریم ورزدار روز شنبه در همایش زنان بسیجی یزد افزود: زنان بخاطر مادر بودن؛ همسر بودن و حتی دختر بودن بسیار می‌توانند در حوزه سبک زندگی نقش‌آفرین باشند. 

وی ادامه داد: امروز هنوز بسیج در دفاع مقدس به سر می برد اما جنگ زمان حال جنگ نرم است و  زنان ، مادران و دختران در کشور ما بدون شک پیش قراولان این عرصه هستند.

عضو هیات علمی دانشگاه امام‌صادق (ع) اظهار داشت: زنان در عرصه فرهنگ بیشتر از مردان می‌توانند موثر باشند زیرا  ابزارهایی که در حوزه فرهنگ  در اختیار  دارند قدرتمندتر از ابزارهایی است که  در اختیار مردان است.

ورزدار تصریح کرد: یکی از دلایل اصلی ماندگاری انقلاب اسلامی توجه امام به نقش کلیدی زنان در بحث تمدن‌سازی بود باید باید با درک شرایط زمانی و مکانی برای تحقق اهداف نظام و ولایت حرکت کرد.

وی خاطر نشان کرد: زنان بسیجی و مادران قهرمان باید بر اساس ارزش‌های دینی و انقلابی و توصیه‌های مقام معظم‌رهبری در راستای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و تربیت نسل مومن اقدام کنند.

همچنین مسئول بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر یزد گفت: حضور بانوان فداکار و انقلابی در صحنه های نظام و انقلاب اسلامی بخصوص در زمان کنونی یک رسالت الهی و انسانی است.

ناهید جمشیدی افزود: زنان مومن الگویی  برای سایر بانوان هستند و باید در راستای تربیت نسل جوان مومن و انقلابی و گسترش فرهنگ دینی بیش از گذشته وظایف خود را انجام دهند.

در پایان این همایش از ۲۰ نفر از بانوان بسیجی و فرهیخته که در چهل فعالیت بسیج نقش‌آفرینی کرده اند تجلیل شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =